آیا استفاده از دستمال مرطوب برای پوست مناسب است؟

آیا استفاده از دستمال مرطوب برای پوست مناسب است؟

چرا به دستمال مرطوب صورت نه می گوییم؟

دستمال مرطوب و آرایشی به اندازه کافی پوست را تمیز نمی کنند. درواقع؛ آن ها آرایش، کثیفی و پوست مرده را تا حدی پاک کرده، اما تمیزی کامل ایجاد نمی کند. و باقی مانده کثیفی، پوست مرده و آرایش در اطراف صورت آغشته می شود. دستمال مرطوب صورت می تواند به دلیل مواد نگهدارنده، که از آلودگی میکروارگانیسم ها به دستمال مرطوب جلوگیری می کند. باعث تحریک شود.

آیا استفاده از دستمال مرطوب برای پوست مناسب است؟

موادی مانند؛ مواد شیمیایی آزاد کننده فرمالدئید، حل کننده ها، سورفکتانت ها و امولسیفایرها که خطر ایجاد التهاب در پوست شما را افزایش می دهند. مکانیک واقعی شستشوی صورت با دستمال مرطوب می‌تواند باعث تحریک پوست شود. ماساژ می تواند باعث التهاب با درجه پایین شود. که باعث نگرانی های طولانی مدت؛ مانند ایجاد خطوط ریز شود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

انتخاب پاک کننده مناسب برای پوست

شیرهای خامه ای یا پاک کننده: مناسب برای انواع پوست های خشک و حساس بوده. و برای همه مناسب میباشد. شیر پاک کننده Dermaviduals DMS یک پاک کننده ملایم حاوی کمپلکس DMS بوده. که کاملاً با ساختار طبیعی و
ترکیب پوست سالم این باعث محافظت و مراقبت از پوست می شود. و PH پوست را مختل نمی کند. این پاک کننده عاری از مواد نگهدارنده، روغن های معدنی، عطرها، رنگ ها، آمین ها، SLS، سیلیکون ها و امولسیفایرها می باشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

آیا استفاده از دستمال مرطوب برای پوست مناسب است؟

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *