آیا لاغری موضعی با لیزر امکان پذیر است؟

آیا لاغری موضعی با لیزر امکان پذیر است؟

لاغری موضعی با لیزر چیست؟

در لاغری موضعی با لیزر، کرایولیپولیز یکی از روش های حذف چربی های موضعی میباشد. روش های مختلفی برای لاغری هست. مثل؛ ورزش و رژیم، داروهای شیمیایی، لیپوساکشن و اسلیو معده. اما خب؛ این روش ها موقتی بوده. و باتوجه به فعالیت و ارگانیسم بدن فرد متغیر است. لاغری موضعی با استفاده از دستگاه کرایولیپولیز و یا همان سرما درمانی، از روش های جدید و بدون عارضه لاغری بوده. که مراجعه کننده بدون کمترین عوارضی به نتیجه مطلوب میرسد. خدمات مربوط به لاغری موضعی با لیزر در کلینک های تخصصی لیزر مو انجام می شوند.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره تماس بگیرید.🔰

لیزر چگونه باعث لاغری موضعی می شود؟

لاغری موضعی با لیزر کرایولیپولیز از روش های غیر تهاجمی است. و با منجمد کردن سلول های چربی باعث لاغری می شود. این روش باعث مرگ سلول های چربی شده. این سلول های مرده ریزش کرده. و از طریق مجراها وارد کبد میشوند. سپس؛ بوسیله دستگاه گوارش تجزیه. و از بدن خارج می شوند. در آخرهم باعث به لاغری موضعی خواهند شد.

ویژگی های دستگاه کرایولیپولیز

  • 13- درجه کمترین دما دستگاه
  • 4 هندپیس
  • استفاده همزمان از دو هند پیس
  • سیستم خنک کننده با فشار خروجی kpls 80
  • دو حالت اتوماتیک و تنظیم دستی
  • استفاده از نورهای قرمز و سبز برای نتیجه بهتر

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید.

در این دستگاه هر طیف نوری دارای کارکردی متفاوت بوده. مثلا؛ دو طیف سبز و قرمز در این دستگاه استفاده میشود. نور قرمز با افزایش غلظت اکسیژن موجود در خون و باعث بالارفتن فعالیت خون می شود. که تاثیر بسیاری برای راحتی بیمار در طول درمان داشته. نور سبز هم تا حد زیادی ورم پوست را بعد از انجام عملیات فریز کردن کم می کند. این روش لاغری سرپایی انجام شده. و شخص مربوطه 24 ساعت بعد از آن میتواند به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازد. بیشترین تاثیر کرایولیپولیز در ناحیه پهلوها و پشت کمر می باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *