آیا لیزر فوتونا لکه های پوستی را از بین می برد؟

آیا لیزر فوتونا لکه های پوستی را از بین می برد؟

در اینجا می خواهیم مطالبی را در مورد اینکه آیا لیزر فوتونا لکه های پوستی را از بین می برد؟ به شما گزارش دهیم.همیشه اولین نشانه های بالا رفتن و افزایش سن روی پوست افراد نشان داده میشود و برای جلوگیری یا کاهش این مشکلات پوستی توصیه میشود
که از کرم های مختلف استفاده کنید اما اگر در سنین بالا شاهد لک های پوستی شدید بهتر است از خدمات لیزر درمانی برای جوانسازی پوست خود استفاده کنید.

لیزر فوتونا (سیستم SP Dynamis) موثر ترین و پیشرفته ترین لیزر غیر تهاجمی برای از بین بردن چین و چروک و خطوط و لکه های پوستی و همچنین جوانسازی پوست استفاده میشود
که این سیستم برنده جایزه موثر ترین لیزر چند کاره دنیا را در آمریکا شده است.

لیزر فوتونا باعث چه چیزی می شود؟

لیزر فوتونا باعث کشیده شدن و سفت شدن و در نتیجه جذاب و شفاف شدن صورت میشود و برای کسانی که دارای پوستی شل و افتاده و دارای لک ها و مشکلات پوستی هستند کاربرد زیادی دارد و بسیار موثر است.

لیزر فوتونا 4D به لایه های درم و اپیدرم نفوذ میکند و با ایجاد حرارت باعث بازسازی بافت پوست میشود.تکنولوژی این سیستم بسیار پیشرفته میباشد
به طوری که با ترکیب 4 مرحله درمانی با دو طول موج Er: YAG + Nd: YAG و 4 فاز Light Peel, Skin Tightening, Rejuvenation, Intraoral Tightening که هریک از آنها بر اساس عرض پالسهای مختلف توانایی درمان غیرتهاجمی و تهاجمی خفیف را بدون آنکه به سطح پوست آسیب برساند فراهم میآورد
و باعث افزایش کلاژن داخل پوست می شود لذا باعث سوختگی سطح پوست نمیشود
و از طرفی این سیستم احتیاج به هیچگونه هزینه مصرفی برای درمان ندارد.

لیزر فوتونا مانند خدمات لیزر موهای زائد است که هم از طریق سطح داخلی و هم سطح خارجی پوست انجام میشود
که نه تنها در جوانسازی پوست و رفع چین و چروک کاربرد داشته بلکه در پیکرتراشی و لاغری موضعی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

فوتونا چیست؟

فوتونا همان لیزر فوتونا است که یکی از بهترین و بی نظیر ترین روش ها برای زیبایی پوست و جوانسازی می باشد که شما می توانید از این روش برای رسیدن به پوستی بسیار شاداب و تناسب اندام مورد نظر خود استفاده کنید.
برای استفاده از این روش می توانید با همکاران ما از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود در تماس باشید.

فوتونا یکی از بهترین شاهکارهای ارائه شده در مهندسی پزشکی می باشد که از این روش برای زیبایی و تناسب اندام استفاده می شود
و برای اولین بار نیز از این روش در سال 2018 استفاده کردند و توانستند در سطح بین الملل اقدام به استفاده از این روش داشته باشند.

دستگاه فوتونا از ترکیب ان دی یگ و لیزر اربیوم تهیه شده است و همین امر نیز توانسته است بهترین و بی نظیرترین زیبایی را برای استفاده کنندگان از آن به ارمغان آورد.
شما نیز می توانید برای زیبایی و جوانسازی پوست خود از این روش بسیار جذاب و بی نظیر استفاده کنید
تا بتوانید لذت یک زیبایی را برای خود به ارمغان آورید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *