آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده. که، آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟ یا خیر، باما همراه باشید. تا به جواب سوال خود برسید. دستگاه لیزر دارای طول موج کوتاهی بوده. و از آن در موارد بسیاری استفاده می شود. و نحوه عملکرد آن به این صورت است. که اشعه با نفوذ به ریشه و فولیکول مو، باغث نابودی آن می شود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

آیا لیزر باعث سرطان پوست میشود؟

تاکنون هیچ سندی در رابطه بااینکه لیزر سرطان زا است. یافت نشده. اشعه هایی با طول موج بسیار کوتاه مثل؛ اشعه ایکس و گاما باعث ایجاد سلول های سرطانی در بدن شده. اما اشعه لیزر آنقدر قدرتمند نیست. که به بافت نفوذ کند. و ایجاد سلول های سرطانی کند. درنتیجه؛جواب این سوال که آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟ منفی میباشد. با انجام لیزر موهای زائد هیچ کس دچار سرطان نمی شود.

اشعه لیزر دارای طول موجی است. که تنها باعث از بین رفتن فولیکول مو می گردد. برای ایجاد سلول های سرطانی یک اشعه باید به بافت های زیرین پوست نفوذ کند. که لیزر این قدرت را ندارد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

آیا لیزر مو باعث آسیب در چشم می شود؟

بله! اشعه لیزر برای چشم بسیار مضر می باشد. و حتما باید در حین انجام لیزر فرد از عینک مخصوص استفاده نماید. طول موج لیزر می تواند سلول های چشمی را تحت تاثیر منفی قرار دهد. اپراتور نیز باید برای سلامتی چشم از عینک مخصوص لیزر استفاده نماید. به طور کلی هر فردی که در اتاق لیزر حضور داشته باشد حتما باید از چشمان خود در برابر اشعه لیزر محافظت نماید. توجه داشته باشید که این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

عوارض در حین انجام لیزر مو

ابتلا به عفونت پوستی میتواند از عوارض احتمالی لیزر موهای زائد باشد. البته؛ این مشکل در صورتی ایجاد شده. که پروتکل های بهداشتی به درستی و انجام نشود. و به دلیل وجود باکتری بر روی سری دستگاه باشد. مصرف کردن داروهای آنتی بیوتیکی می توانند در درمان این نوع عفونت پوستی کمک زیادی کنند.

آیا بعد از لیزر دچار سوختگی و زخم می شویم؟

اگر انجام لیزر موهای زائد با رعایت تمام اصول انجام شود. هیچ خطری برای فرد نخواهد داشت! در غیر این صورت انواع مشکلات و زخم ها می تواند به وجود آید. استفاده از دستگاه غیر استاندارد هم باعث سوختگی و زخم میشود. اگر از یک دستگاه غیر استاندارد که دارای طول موج مناسبی نیست، استفاده شود. قطعا هرگونه سوختگی و زخم برای پوست ایجاد می شود.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *