آیا لیزر موها در دوران شیردهی مضر است؟

آیا لیزر موها در دوران شیردهی مضر است؟

نگرانی های زیادی در مورد لیزر موها در دوران شیردهی وجود دارد. و اکثرا این سوال را در ذهن دارند که، آیا لیزر موها در دوران شیردهی مضر است؟ در ادامه بطور کامل به این موضوع می پردازیم.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

لیزر موها در دوران شیردهی

فرایند لیزر موهای زائد طوری است. که اشعه لیزر روی پوست قرار میگیرد. و فولیکول های مو را تخریب میکند. که این کار درد بسیار خفیفی دارد. و این درد، دردی کاملا طبیعی و بسیار کم میباشد. و بدانید، که این درد، هیچ گونه خطری برای نوزاد شما نخواهد داشت.

در مورد لیزر مو و شیردهی، برخی از مطالعات و گزارش ها، تعدادی از موارد احتیاطی و ممانعت ها برای لیزر موهای زائد، در موارد خاص ذکر شده است. اما هیچ اشاره ای به ممانعت لیزر در زمان شیردهی نشده است.

نتیجه لیزر موها در دوران شیردهی چگونه است؟

خطرات لیزر مو در زمان شیردهی در هیچگونه منبع مستند و معتبری ذکر نشده. اما در نگاهی دقیق و عاقلانه، ممکن است. لیزر موهای زائد در دوران شیردهی با مشکلاتی مواجه باشد.

آیا لیزر موها در دوران شیردهی مضر است؟

نقش هورمون در زمان شیردهی و تأثیرات آن

بدن در دوران شیردهی با تغییرات هورمونی گوناگونی درگیر است. که این تغییرات می توانند روی لیزر و نتیجه آن در موهای زائد بدن، تأثیر گذار باشد. مثلا؛ یکی از تغییراتی که هورمون در زمان شیردهی روی بدن ایجاد می کنند، رشد موها میباشد. که این قبیل عوامل ممکن است. روی نتیج لیزر تأثیرگذار باشند.

هایپرپیگمانتاسیون

منظور از هایپرپیگمانتاسیون، ظاهر شدن لکه هایی روی قسمت های مختلف پوست می باشد. این مشکل به علت تجمع غیر طبیعی رنگدانه ها بر سطح پوست ایجاد میشود. لیزر موهای زائد در زمان بارداری و همچنین در دوران شیردهی، ممکن است. امکان ابتلا به این بیماری را افزایش دهد. بنابراین؛ ممکن بوده. روی نتیجه لیزر اثر گذار باشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

درباره این سوال که؛ آیا لیزر موها در دوران شیردهی مضر است؟ بدانید، که به هیچ وجه اشعه لیزر از راه غدد پستانی عبور نخواهد کرد. پس نگران نباشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *