آیا میتوان بعد از عمل پروتز سینه شیردهی داشت؟

آیا میتوان بعد از عمل پروتز سینه شیرهی داشت؟

یکی از سوالاتی که اکثر خانوم ها بشدت دنبال جواب آن هستند. شیر دادن با سینه عمل شده و پروتز شده است. برای یافتن این سوال همراه ونوس اسکین باشید.

عمل زیبایی پروتز سینه

درکل؛ این عمل هم همانند دیگر عمل های جراحی، می تواند عوارضی داشته باشد. ازجمله؛ عفونت، عوارض بیهوشی و خونریزی و مهمترین آن، ایجاد عفونت پروتز میباشد. گاهی سیستم دفاعی بدن در طولانی مدت، پروتز را یک جسم خارجی در نظر گرفته. و به آن حمله می ‌کند. در این حالت کپسولی دور پروتز ایجاد می‌ شودخواهد شد. و التهاب آن باعث کشش و کوچک شدن فضا و سفتی و تغییر شکل سینه می ‌شود. البته این مشکل قابل حل شدن میباشد. اما استرس ناشی از آن برای همان لحظات هم بسیار ازاردهنده است. اما وجود پیداش آن کپسول در این اتفاق، باعث بد شکلی سینه خواهد شد.

میتوانید برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

آیا بعداز پروتز میتوان شیردهی داشت؟

در واقع؛ این موضوع بسته به نوع برش و نحوه قرارگیری پروتز توسط جراح دارد. برش باید در زیر دیواره عضلانی قفسه سینه زده شود. طوریکه؛ آسیبی به هاله دور سینه نزند. و فشار زیادی بر غدد شیرساز وارد نشود. که موجب اختلال در تولید شیر شود. که موضوع بسیار مهم است. و ممکن است. باعث شود. که محتوای پروتز از این طریق به نوزاد منتقل شود.

بافت‌ سینه در هنگام بارداری بزرگ میشود. و پوست آن کش می آید. و برای فرد حامله ای که پروتز دارد. باعث تورم سینه میشود. که دردناک است. بعداز حاملگی و پایان شیردهی بافت سینه کوچک و جمع میشود. و تغییراتی در ظاهر سینه بوجود می آید. مثلا؛ حجم پروتز در بارداری و شیردهی به همان اندازه باقی می ماند. اما ظاهر سینه افتاده میشود. و بیمار ناچارا مجبور به خارج کردن پروتز از سینه است. که این خودش نوعی پروسه دردسرساز و خطرناک میباشد.

عوارض عمل پروتز سینه در بارداری و شیردهی

موارد منعی در این عمل بسیار است. برای مثال؛ افرادی که در خانواده و فامیل سابقه سرطان پستان را دارند. و افرادی کیست سینه دارند. هرگز نباید سمت پروتز بروند. خب داشتن سینه خوش فرم برای هر خانومی خوشایند است. که میتوان بدون راه های پر عارضه و تهاجمی به آن دست پیدا کرد. مثلا  با ورزش میتوان سینه را سفت کرد. و همینطور برخی کرم های ارگانیک و تایید شده ای وجود دارند. که میتوانید برای حجیم کردن سینه ها از آن ها استفاده کنید.

زیبایی دلچسب است. اما سلامتی از آن دلچسبتر و مهمتر میباشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *