آیا پاک کردن تاتو باعث ایجاد زخم می شود؟

آیا پاک کردن تاتو باعث ایجاد زخم می شود؟

پاک کردن تاتو باعث ایجاد جای زخم میشود؟

در برخی از افراد ممکن است. پس از پاک کردن تاتو با لیزر، جای زخم روی پوست بوجود آید. باید بدانید که این اسکارها به احتمال زیاد در طول فرآیند تاتو، بجای فرآیند حذف ایجاد می شوند. افراد بعد از جوهر زدن متوجه اسکارها نمی شوند. زیرا توسط خالکوبی پنهان شده است. و حذف آن به سادگی این اسکارها را آشکار می کند.

پاک کردن تاتو با لیزر معمولاً باعث ایجاد اسکار نمی شود. خطر ایجاد اسکار کوچک است. و تنها در صورتی تقویت می‌شود. که این عمل توسط فرد آموزش‌دیده، یا غیرحرفه‌ای انجام شود. همچنین خطر تغییرات رنگدانه‌ای روی پوست، مانند باقی ماندن علائم تیره یا روشن روی پوست، کم است. کسانی که پوست تیره‌تر، خالکوبی‌های رنگارنگ و خالکوبی‌های بزرگ دارند. بیشتر در معرض این عوارض جانبی هستند. تغییرات رنگدانه معمولاً با گذشت زمان و با بهبودی پوست از بین می روند.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

آیا پاک کردن تاتو باعث ایجاد زخم می شود؟

عوارض احتمالی بعد از پاک کردن خالکوبی

التهابات پوستی، تاول یا کبودی شایع بوده. و امکان دارد پدیدار شوند پس از لیزر. این اثرات طبیعی هستند. و اغلب پس از 3 تا 7 روز فروکش می کنند. استفاده از بانداژ برای محافظت از پوست حساس به همراه مقداری پماد برای 3 روز اول توصیه می شود. اگر تورم آزار دهنده بود. می توانید از کمپرس سرد روی آن ناحیه استفاده کنید. در مقابل تمایل به برداشتن پوسته‌هایی که ایجاد می‌شود. مقاومت کنید. زیرا این کار باعث ایجاد جای زخم میشود.

تا زمانی که تاول وجود دارد. تمیز و خشک نگه داشتن ناحیه اجباری است. پس از حمام کردن کاملا آن ناحیه را خشک کنید. برای یک ماه آینده یا بیشتر، از برخورد نور مستقیم خورشید با آن ناحیه جدا خودداری کنید.

پاک کردن تاتو با لیزر چقدر موثر است؟

پاک کردن خالکوبی با دستگاه لیزر Pico موثرترین روش برای از بین بردن تاتوهای سیاه یا رنگی است. اما؛ هیچ متخصص پاک کردن خالکوبی نمی تواند 100٪ پاک کردن خالکوبی را تضمین کند. در تاتوهای رنگی، چندین رنگ وجود دارد. که پاک کردن آن در مقایسه با تاتوهای سیاه دشوارتر بوده.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *