آیا پاک کردن خالکوبی کار می کند؟

آیا پاک کردن خالکوبی کار می کند؟

در این مطلب میخواهیم به سوال، آیا پاک کردن خالکوبی اثر دارد یا خیر؟ بپردازیم. پس همراه ما تا انتهای این پست باشید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

راه های پاک کردن خالکوبی

  1. حذف لیزر
  2. برداشتن جراحی
  3. درم ابریژن

پاک کردن تاتو بطور کلی کار می کند. اما برخی از خالکوبی ها بسیار سخت تر از سایرین پاک می شوند.

رنگ های قابل حذف در تاتو

  1. سیاه
  2. قهوه ای
  3. آبی تیره
  4. سبز

خالکوبی‌های بزرگ‌تر و رنگارنگ‌تر معمولاً نسبت به خالکوبی‌های کوچک‌تر، سبک‌تر و کم‌رنگ‌تر زمان‌بر و گران‌تر هستند.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

موارد دشوار در پاک کردن خاکوبی

+پوست تیره تر
+بیماری پوستی مثل؛ اگزما
+انواع تبخال

خالکوبی باید دائمی باشد. هنرمندان خالکوبی را با استفاده از دستگاهی با انرژی الکتریکی ایجاد می‌کنند، که سوزن را به سمت بالا و پایین حرکت می‌دهد. تا جوهر را به پوست تزریق کند. به اپیدرم یا لایه بیرونی نفوذ کند. و یک قطره جوهر را در درم، لایه دوم پوست، رسوب کند. سلول‌های درم در مقایسه با سلول‌های اپیدرم پایدارتر هستند، بنابراین جوهر بیشتر در طول عمر فرد در جای خود باقی می‌ماند.

درواقع، یکی از روش های مؤثر و ایمن برای پاک کردن خالکوبی، توسط لیزر است. که در پاک کردن خالکوبی انجام می‌شود. در لیزر، پالس های انرژی لیزر با شدت بالا از اپیدرم عبور کرده. و بطور انتخابی توسط رنگدانه تاتو جذب می شود. نوع لیزری که برای پاک کردن خالکوبی استفاده می شود. به رنگ رنگدانه های خالکوبی بستگی دارد. رنگ‌های روشن‌تر مانند سبز، قرمز و زرد سخت‌ترین رنگ‌ها برای حذف هستند، در حالی که آبی و سیاه ساده‌ترین رنگ‌ها هستند.

درکل؛ تنها یک لیزر درمانی نمی تواند کارساز باشد. طبق گفته آکادمی پوست آمریکا، این روش به درمان های متعدد (معمولاً 6 تا 10) بسته به اندازه و رنگ خالکوبی نیاز دارد. و به چند هفته زمان بهبودی بین روش ها نیاز دارد.

روش های پاکسازی طبیعی تاتو

گزینه های دیگر برای پاک کردن خالکوبی در خانه شامل استفاده از آب لیمو، عسل یا مخلوطی از آلوئه ورا، پدریا تومنتوزا، و ویتامین E است. اینها درمان های طبیعی تری هستند، اما روی روشن شدن تدریجی کل ناحیه پوست تمرکز کنید. و زمان زیادی طول می کشد.

بهترین روش در پاک کردن تاتو

برای اینکه بهترین نتایج را با کمترین ناراحتی و کمترین خطر به دست آورید، به دنبال خدمات پاکسازی لیزری حرفه ای در منطقه خود باشید. پاک کردن خالکوبی با لیزر نه تنها ایمن ترین روش پاک کردن تاتو است. بلکه سریع ترین نیز می باشد.
یک جلسه می تواند، بین 2 تا 30 دقیقه طول بکشد. و اکثر خالکوبی ها در مجموع 3 تا 6 جلسه بطور کامل پاک می شوند. 

روش‌های پاک کردن خالکوبی در خانه عموماً بسیار خطرناک و در نهایت بی‌اثر هستند. و نمی‌توان آن‌ها را راه‌حلی واقع‌بینانه در نظر گرفت. اگر وقت دارید و در بند پول نقد هستید، انجام تحقیقات بیشتر در مورد داروهای طبیعی که بی خطر هستند، ضرری ندارد، اما انتظارات خود را کاهش دهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *