از بین بردن موهای زیر پوستی با لیزر

از بین بردن موهای زیر پوستی با لیزر

یکی از بهترین راه های از بین بردن موهای زیر پوستی، لیزر درمانی می باشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

موهای زیر پوستی به چه معنی است؟

موهای زیر پوستی، اختلالی رایج در میان انواع اختلال های پوستیبوده. که معمولا در انواع گروه های سنی مشاهده میشوند. و بیشتر به شکل برجسته و برآمدگی هایی کوچک و قرمز زیر پوست ظاهر می شود. همچنین، در قسمت های بسیار کوچک و تیره رنگی از موها، زیر این برجستگی و برآمدگی پوست مشاهده می شود. این قسمت ها علاوه بر رنگ متفاوت پوست، ممکن است. دچار خارش شوند. و دردناک هم باشند.

علت بوجو آمدن موهای زیر پوستی

زمانی به وجود می آیند. که نوک و سر تیز موها به عقب برگردد. این تغییر جهت باعث می شود. که در فولیکول مو به سمت پهلو به رشد خود ادامه دهند. معمولا خطرناک نمی باشند. و در زیر پوست هم قابل مشاهده هستند. در موارد شدید، گاهی این نوع موها بصورت برجستگی های کوچکی به رنگ های صورتی یا قرمز، در مناطق گوناگون پوست، رشد می کنند.

از بین بردن موهای زیر پوستی با لیزر

+موهای نوک تیز نزدیک فولیکول

اگر موهایی که در نزدیکی یا زیر دهانه فولیکول بریده شوند، دارای نوک تیز باشند. نوک تیزِ این موها می تواند باعث سوراخ شدن پوست شوند.

+اصلاح نامناسب

از مهم ترین دلایل ایجاد موهای زیر پوستی بوده. روش نامناسب شیو کردن و … می تواند به رشد این گونه موها منجر گردد.

+اپیلاسیون

اپیلاسیون یکی از شیوه هایی است. که باعث پیدایش موهای زیر پوستی در افراد مختلف میشود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

+پوشیدن لباس های تنگ

لباس های تنگ باعث اصطکاک با پوست بدن شده، و ممکن است. رشد این گونه موها را بیشتر کند. و سبب تشدید مشکلات آن گردد.

+موهای فر و ضخیم

یکی دیگر از علل ایجاد و رشد موی زیر پوستی، جنس و فرم موها می باشد. از آنجا که موهای ضخیم و فر، تیز بوده. و بیشتر دچار پیچ خوردگی در داخل پوست می شوند، بیشتر هم، مستعد رویش زیر پوستی می باشند.

لیزر راهی برای درمان موهای زیر پوستی

لیزر یکی از مناسب ترین راه ها جهت رفع موهای زیر پوستی می باشد. در این روش اشعه لیزر بر قسمتی از پوست که دارای فولیکول های مو می باشد، تابانده شده. که باعث از بین رفتن فولیکول مو خواهد شد. در هر جلسه از لیزر درمانی بخشی از فولیکول های مو از بین می روند. و بخشی از فولیکول ها نیز آسیبی نمی بینند. به همین دلیل نیز برای از بین رفتن مو و کاهش تدریجی آنها، نیاز به جلسات متعدد لیزر درمانی می باشد. و معمولا 8 جلسه لیزر کافی میباشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *