از چه سنی میتوان موهای زائد را لیزر کرد؟

از چه سنی میتوان موهای زائد را لیزر کرد؟

متخصصان سن مناسب لیزر را همزمان با رشد موهای زائد در دوران نوجوانی می دانند. همچنین میتوان گفت، سن ۱۸ سالگی هم سن مناسبی برای لیزر میباشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

سن مناسب لیزر موهای زائد از دیدگاه علمی

سن مناسب لیزر از دیدگاه علمی، بعد از رسیدن به سن بلوغ میباشد. متخصصان براین باورند، که در سن بلوغ هورمون های فرد به تعادل رسیده. و مشکلی برای آنان از این بابت رخ نمیدهد. سن مناسب لیزر بین ۱۷ و ۱۹ سالگی است.

بطور کلی چه کسانی میتوانند از لیزر بهره ببرند؟

۱: سنین بین ۱۴ و ۶۰

۲: افرادی که دارای موهای تیره و پوستی روشن می باشند. بهترین نتیجه را از لیزر مو های زائد خود خواهند گرفت.

۴: عدم بیماری های مزمن پوستی

۵: اشخاصی که دارای بیماری های خود ایمنی در پوست خود نباشند.

۶: افرادی که حساسیت به اشعه لیزر نداشته باشند.

۷: عدم خالکوبی و تاتو

بهترین سن لیزر و عوارض جانبی آن

بروز عوارض در پوست بعد از انجام لیزر موهای زائد هیچ گونه تفاوتی میان لیزر در جوانی و نوجوانی با بزرگسالی نخواهد بود. التهاب، قرمزی خفیف، اندکی سوزش و گزگز کردن نقطه ی تحت درمان از جمله عوارض عادی و نرمال لیزر مو هستند. که در همه گروه های سنی ممکن است. روی دهند. و بعد از چند روز این علائم به کلی رفع خواهند شد.

از چه سنی میتوان موهای زائد را لیزر کرد؟

سن مناسب لیزر و محدودیت های آن

استفاده از اشعه لیزر یکی از مدرن ترین و کاربردی ترین راه ها برای خلاصی از موها ی زائد برای همیشه و در بلند مدت است. استفاده از این دستگاه برای افرادی که از لحاظ جسمی افراد سالمی هستند. و مشکلی ندارند، بسیار مناسب است.

مهم ترین محدودیتی که در این رابطه وجود دارد. سن مناسب لیزر میباشد. که باید به طور جدی آن را مد نظر قرار داد. افراد زیر سن بلوغ و سالمندان و افراد بالای ۶۰ سال از جمله افرادی هستند. که برای استفاده از تکنیک های لیزر مو با محدودیت هایی روبه رو خواهند بود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

خطرات ناشی از اشعه در سنین

بسیاری از افراد از بابت مضرات اشعه لیزر نگران هستند. اما بدانید، که نور لیزر به گونه ای طراحی و به کار برده خواهد شد. که قادر به عبور از لایه دوم پوست نخواهد بود. و تنها تاثیر آن بر روی لایه ی اول پوست است.

در صورتی که سن مناسب لیزر در نظر گرفته شود. و افراد دستورات هوشیارانه و مراقبتی قبل و بعد از لیزر را رعایت کنند. نه تنها هیچ محدودیتی برای استفاده از این روش زیبایی برای آنان وجود نخواهد داشت. بلکه می توانند بارها و بارها از این روش برای زیبایی ظاهر خود بهره ببرند.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *