استفاده از بخور برای شادابی پوست

استفاده از بخور برای شادابی پوست

انواع بخور برای شادابی پوست و بدن

از بخور به عنوان روشی برای پاکسازی پوست انجام میشود. و روزنه های پوست از این طریق باز میشوند. و ماسک ها بهتر جذب پوست میشوند. بعداز بخور دادن میتوانید به راحتی جوش های صورت و جوش های سر سیاه را ازبین برید. توجه کنید. برای جوش های سرسیاه، باید حتما با دستمال کاغذی تمیز انجام دهید. و به اصلا از ناخن کمک نگیرید. پس از بخور دادن چون منافذ باز هستند. از خیار رنده شده و یا لیمو ترش استفاده کنید. اگر پوست چربی دارید. بعداز اتمام کار با آب سرد صورت خود را بشویید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

استفاده از بخور برای شادابی پوست

طریقه بخور دادن

بخور دادن هم باید به شیوه دقیقی انجام شود. و مراقب باشید تا پوستتان نسوزد. بخور دادن باعث شده. تا هر نوع آلودگی و چربی از روی پوست برداشته شود. و از چین و چروک هم جلوگیری شود . بخورهایی مثل راسن یا زنجبیل. که موجب میشوند. پوست تمیز و با طراوت شده. همچنین این کار باعث شده تا به دستگاه تنفسی هم قوت ببخشد. در حین انجام بخوردادن از ماساژ دادن پوست با دست های آلوده پرهیز کنید. قبل اینکار حتما دست هایتان را ضدعفونی کنید. زیرا منافذ باز هستند و هرنوع آلودگی پوست را مستعد جوش مکیند. بخور گل ختمی و بابونه هم از دیگر گیاهان مفید بوده. که خاصیت ضدعفونی کننده دارند.

می توانید پس از بخور، از ماسک های مناسب نوع پوستتان نیز استفاده کنید. و یا بجای ان از روغن زیتون بهره ببرید. اگر پوستی مستعد جوش و آکنه دارید. حتما از بخورگل ختمی و بابونه استفاده کنید. و بعد از آن پنبه را به محلول رقیق شده آب و مقدار کمی لیمو ترش آغشته کرده. و بر روی جوش ها قرار دهید. 30 دقیقه زمان بزارید تا روی پوست بماند. در آخر هم صورت را با آب ولرم بشوید.

در طرز تهیه این ماده باید گفت؛ مقداری از گل ختمی و بابونه را در ظرف آب جوشی بریزید. و تا 10 دقیقه اجازه دهید. دم بکشد. و بعد، در ظرف را برداشته. و یک پارچه روی سر خود بیندازید. و همان جور که سر را بالای این بخار قرار دادید. و با کمک دو انگشت پوست خودتان را ماساژ دهید. و این عمل را چند بار تکرار کنید. حتما دست هایتان شسته و تمیز باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *