استفاده از پماد بی حسی برای کاهش درد لیزر موهای زائد

استفاده از پماد بی حسی برای کاهش درد لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد دارای میزانی از درد بوده. که آستانه تحمل درد آن در افراد متفاوت میباشد. اما میتوان با پماد بی حسی تا حدودی درد آن را کنترل و کم کرد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

درد لیزر کردن موها چگونه است؟

لیزر اشعه ای با طول موج مشخص می باشد. این طول موج با ورود به فولیکول مو و از بین بردن آن، باعث حذف موهای زائد شده. همچنین؛ دارای میزان مشخصی از گرما میباشد. با برخورد اشعه به فولیکول مو و گرمای آن باعث درد در پوست میشود. مثلا؛ در نواحی که موهای زائد بسیار زبر و ضخیم هستند. معمولا درد بیشتری هم احساس میشود.

درد لیزر در نواحی صورت

از آنجایی که؛ معمولا در خانم ها موهای زائد صورت ضخیم نیستند. درد بسیار کم و خفیفی احساس می شود. البته ممکن است. در پشت لب درد بیشتری احساس بشود. در آقایانی که لیزر خط ریش انجام میدهند. به دلیل ضخیم بودن موهای زائد قطعا درد بیشتری نسبت به خانم ها احساس خواهند کرد.

درد لیزر در نواحی دست

درد بسیار مختصر و کمی دارد. که کاملا قابل تحمل بوده. در بیشتر موارد لیزر موهای زائد دست نیازی به بی حسی موضعی ندارد. با خیال راحت و آسوده می توانید لیزر خود را انجام دهید.

درد لیزر در ناحیه زیر بغل

حتما قبل از انجام و مراجعه برای لیزر، از پماد بی حسی استفاده شود. بعد از لیزر موهای زائد نیز حتما باید از پماد های التیام بخش مثل؛ زینک اکساید استفاده شود. تا التهاب و قرمزی پوست از بین برود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

درد لیزر در بیکینی

درد در این ناحیه بسیار بیشتر از سایر نقاط بدن می باشد! پوست قسمت بیکینی  بسیار حساس بوده. و موهای زائد ضخیمی نیز در این قسمت وجود دارد. هم خانم ها و هم آقایان ممکن است درد زیادی را در این قسمت داشته باشند. البته با استفاده از پماد بی حسی و دستگاه خنک کننده قوی می توان میزان درد را تا حد قابل توجهی کاهش داد.

تاثیر پماد بی حسی در کاهش درد

پماد بی حسی از اثرگذارترین موارد برای کاهش درد لیزر موهای زائد است. درواقع؛ این پماد می تواند میزان درد را از مرحله 10 به مرحله 2 برساند. درنتیجه؛ زمانی که قصد انجام لیزر در نواحی ساق پا، زیر بغل و بیکینی را دارید. حتما از پماد موضعی بی حسی استفاده نمایید. این مورد می تواند درد ناحیه بیکینی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

اغلب توصیه می شود نیم ساعت قبل از لیزر، پماد را استفاده کنید. مراقب باشید چون؛ در مواردی که پماد به صورت نادرست استفاده شود. خطر سوختگی وجود دارد! پس حتما با پزشک مشورت کنید.

 

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *