اقدامات قبل از انجام لیزر

اقدامات قبل از انجام لیزر

اقدامات لازم پیش از انجام لیزر:اقدامات قبل از انجام لیزر

در اقدامات قبل از انجام لیزر، اگر به لیزر موهای زائد علاقه دارید، پزشکی را انتخاب کنید. که دارای گواهینامه تخصصی مانند؛ پوست یا جراحی زیبایی باشد. و تجربه لیزر موهای زائد بر روی انواع پوست را داشته باشد. اگر یک دستیار پزشک یا پرستار دارای مجوز این روش را انجام دهد، مطمئن شوید که یک پزشک تحت نظر است. و در طول درمان در محل در دسترس است. در مورد سالن ها یا سایر امکاناتی که به پرسنل غیرپزشکی اجازه انجام لیزر موهای زائد را می دهند، احتیاط کنید.

در اقدامات قبل از انجام لیزر موهای زائد، با پزشک مشورت کنید. تا مشخص شود. که آیا این گزینه درمانی برای شما مناسب است. یا خیر. پزشک شما احتمالاً موارد زیر را انجام خواهد داد:

  • سابقه پزشکی خود را مرور کنید، از جمله مصرف دارو، سابقه اختلالات پوستی یا اسکار، و روش های قبلی حذف موهای زائد
  • در مورد خطرات، مزایا و انتظارات، از جمله اینکه لیزر موهای زائد چه کاری می تواند انجام دهد. و چه کاری نمی تواند برای شما انجام دهد، صحبت کنید.
  • عکس بگیرید. تا برای ارزیابی های قبل و بعد و بررسی های طولانی مدت استفاده شود.
  • در جلسه مشاوره، طرح درمان و هزینه های مربوطه را مورد بحث قرار دهید. لیزر موهای زائد معمولاً هزینه ای است. که از جیب شما برداشته می شود.

توصیه های پیش از انجام لیزر:

دور ماندن از آفتاب. توصیه های پزشک خود را برای اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید قبل و بعد از درمان دنبال کنید. هر زمان که بیرون می روید، از یک ضد آفتاب با طیف وسیع SPF30 استفاده کنید. روشن کردن پوست شما از هرگونه کرم پوستی بدون آفتاب که پوست شما را تیره می کند، خودداری کنید. اگر اخیراً برنزه شده. یا پوست تیره‌تری دارید، پزشک ممکن است. کرم سفیدکننده پوست را نیز تجویز کند. اجتناب از سایر روش های حذف موهای زائد. کندن، اپیلاسیون و الکترولیز می تواند فولیکول مو را مختل کند. و حداقل چهار هفته قبل از درمان باید از انجام آنها اجتناب شود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

پرهیز از داروهای رقیق کننده خون از پزشک خود در مورد مصرف چه داروهایی مانند؛ آسپرین یا داروهای ضد التهابی قبل از انجام عمل بپرسید.
اصلاح یک روز قبل از لیزر توصیه می شود. موهای بالای پوست را از بین می برد. که می تواند منجر به آسیب پوست سطحی از موهای سوخته شود. اما ساقه مو را در زیر سطح دست نخورده می گذارد.

دیگر توصیه های مهم:

لیزر موهای زائد معمولاً به دو تا شش جلسه درمانی نیاز دارد. فاصله بین درمان ها بسته به محل متفاوت است. در مناطقی که مو به سرعت رشد می کند، مانند لب بالا، درمان ممکن است در چهار تا هشت هفته تکرار شود.

برای هر درمان، از عینک مخصوص برای محافظت از چشمان خود در برابر پرتو لیزر استفاده خواهید کرد. در صورت لزوم ممکن است یک دستیار دوباره سایت را اصلاح کند. پزشک ممکن است برای کاهش هر گونه ناراحتی در طول درمان، از یک بی حس کننده موضعی روی پوست شما استفاده کند.

اقدامات قبل از انجام لیزر

در طول درمان لیزر

پزشک یک دستگاه لیزر دستی را روی پوست شما فشار می دهد. بسته به نوع لیزر، ممکن است. از یک دستگاه خنک کننده در نوک دستگاه یا یک ژل خنک برای محافظت از پوست و کاهش خطر عوارض جانبی استفاده شود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

هنگامی که پزشک لیزر را فعال می کند، پرتو لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو منتقل می شود. گرمای شدید پرتو لیزر به فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند. که از رشد مو جلوگیری می‌کند. ممکن است احساس ناراحتی کنید، مانند سوزن سوزن گرم، و احتمالاً از دستگاه خنک کننده یا ژل احساس سرما خواهید کرد. درمان یک ناحیه کوچک، مانند لب بالایی، ممکن است. تنها چند دقیقه طول بکشد. درمان یک ناحیه بزرگتر، مانند پشت، ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *