برطرف کردن تعریق با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس برای رفع تعریق زیاد

تعریق بیش از حد، یکی از بیماری های شایعی است. که حتی ممکن است. گاها در موارد نادر زندگی شخصی و اجتماعی فرد مبتلا را، تحت تاثیر قرار دهد. و برای درمان آن حتی به عمل جراحی هم موکول میشد. اما این درمان ها به دلیل عوارض زیاد و پیامد های بعدش چندان رضایت بخش نبودند. اکنون؛ تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیاد در نواحی خاص بدن، انقلابی در درمان این بیماری آزاردهنده بود. در این روش بوتاکس (دیسپورت) در پوست قسمتی از بدن که مبتلا است. تزریق میشود. مثل؛ کف دست ها و پاها و زیر بغل.

برای درمان تعریق زیاد می توان با مراجعه به کلینیک های تخصصی پوست و لیزر مو در مدت کوتاهی اقدام کنید. تزریق بوتاکس برای درمان تعریق سرپایی انجام شده. و دوره نقاهتی ندارد. همچنین؛ از مزایای قابل توجه این روش، مدت کوتاه درمان آن است. و بسیار خوشایند و رضایت بخش است. دیسپورت نام دیگر آن است. که روش غیر تهاجمی بوده. و کمترین عوارض ظاهری و درونی را برای بیمار دارا است.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره تماس بگیرید.🔰

با تزریق بوتاکس چگونه تعریق زیاد متوقف میشود؟

در این روش، با قطع ارتباط بین غدد تعریق و اعصاب سمپاتیک از تعریق جلوگیری میشود. تزریق بوتاکس به شیوه دستی نیزهم قابل انجام است. اما در باید حتما به کلینیک های تخصصی پوست و لیزر مو مراجعه کنید. این تزریق با گان های فروتراپی انجام می شود. استفاده از گان برای تزریق باعث می شود. که دارو به مقدار لازم و در عمق مناسبی تزریق شود. و درد کمتری را داشته باشید. درکل روش دیسپورت برای درمان تعریق بی درد بوده. اما در ممکن است. بدن بیمار حساس باشد. در اینصورت می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد. تزریق در هر یک سانتی متر پوست انجام شده. و تعداد جلسات درمان بسته بشدت این بیماری در هر فرد متفاوت است. برای تزریق درست باید در عمق درم و جایی که غدد وجود دارد. این تزریق صورت بگیرد.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید.

برطرف کردن تعریق با تزریق بوتاکس

مدت اثر بخشی دیسپورت

یکی از دلایلی که باعث شده، تزریق بوتاکس برای درمان عرق به بهترین روش تبدیل شود. مدت کوتاه نتیجه دهی آن است. حدودا بعداز 24 تا 48 ساعت بعد تزریق اثرات درمانی خود را نشان داده. و تا یک هفته بعدهم، تعریق بطور کامل قطع خواهدشد. سپس بعداز دو هفته نواحی مورد درمان بررسی شده. و پوست مورد ارزیابی قرار می گیرد. و اگر در نقاطی عرق وجود داشته باشد. تزریق مجددا تکرار میشود. هدف از این درمان  هم قطع کامل عرق کردن در نواحی مورد درمان میباشد. تاثیر تزریق بوتاکس برای این بیماری بین 9 تا 12 ماه است. و پس از چند نوبت، حدودا سالی یک بار تعریق به مقدار زیادی کاهش خواهد میابد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *