تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد

یکی از سوالات پرتکرار برای مراجعه کنندگان لیزر مو این است. که تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد حدودا چقدر است؟ در ادامه به پاسخ این سوال می پردازیم.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

لیزر موهای زائد چگونه انجام میشود؟

نور لیزر از طریق موها به سمت فولیکل‌ های مو ارسال شده. و با جذب حرارت باعث سوختن و تخریب آن میشود. با از بین رفتن فولیکول‌ های مو حذف موهای زائد بطور دائمی رخ میدهد. امروزه انواع مختلفی از دستگاه‌ها برای لیزر موهای زائد موجود هستند. که هرکدام برای شرایط، رنگ و نوع پوست و موی خاصی کاربرد دارند.

آیا لیزر موهای زائد دائمی بوده؟

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد

تخریبی که توسط لیزر در فولیکول‌ های مو ایجاد شده، دائمی میباشد. بازهم، ممکن است. فولیکول‌ های بعضی از نواحی طی یک جلسه از بین نرفته. و تعدادی مو شروع به رشد کنند. درواقع؛ در جلسات لیزر موهای زائد حتی اگر نابودی کامل فولیکول‌ های مو اتفاق نیفتد. باز هم تا حدود زیادی به آن ها آسیب وارد می‌شود. رشد دوباره موهای زائد نشان‌دهنده آن است. که باز هم به جلسه درمانی نیاز دارید. و فرآیند درمان هنوز کامل نشده!

وقتی دوره تمام جلسات تکمیل شود. دیگر اثری از موهای زائد باقی نخواهد ماند. لیزر موهای زائد بصورت مؤثر مقدار موها را تا 70 درصد کاهش می‌دهد. همچنین حتی اگر موها به شکل دائمی از بین نروند. پس از لیزر بسیار ریز و نازک خواهند شد.

تأثیر رنگ پوست و مو در نتایج لیزر

افرادی که دارای پوست روشن با موهای ضخیم و تیره هستند. نتیجه سریع‌‌ تری از لیزر موهای زائد می گیرند. به این علت که؛ پوست روشن با موهای تیره تضاد رنگی خوبی ایجاد میکند. لیزر موهای زائد در افرادی که دارای موهای روشن و پوست تیره هستند. زمان بیشتری می‌ برد. همچنین؛ در این افراد امکان رشد و رویش مجدد موها ممکن است. معمولا؛ لیزرهایی با طول موج بلند برای این افراد تأثیرگذاری بهتری دارند.

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد چقدر است؟

باتوجه به حجم موهای زائد، سرعت رشد و ضخامت موها، رنگ پوست، سن و سطح هورمون‌های بدن در هر فرد، متفاوت است. اما؛ بطور کلی هرچه میزان موهای زائد شما بیشتر باشد. برای درمان کامل به جلسات لیزر بیشتری هم احتیاج پیدا خواهید کرد. معمولاً برای خانم‌ها بین 6 الی 8 جلسه نتیجه‌ بخش بوده. اما؛ گاهی 10 الی12 جلسه هم ممکن است نیاز باشد. در آقایان هم به همین صورت میباشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

درحالت کلی 6 الی 8 جلسه به فاصله 4 تا 8 هفته برای درمان موهای زائد کافی بوده. جدا از آن هم، برای تجدید و حفظ نتایج سالیانه پس از درمان کامل، هر سال به یک الی دو جلسه لیزر نیاز میباشد. همچنین 4 تا 6 هفته برای درمان موهای زائد صورت و 6 تا 8 هفته برای حذف موهای زائد بدن توصیه شده است.

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *