تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده در چیست؟

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده در چیست؟

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده در چیست؟

کرم‌های آبرسان با توجه به مواد تشکیل دهنده‌ آنها؛ به پوست آب اضافه می‌کنند. و کاری می‌کنند. که آب در پوست جریان پیدا کرده. و شاداب شود. اما مرطوب کننده، به بهبود پوست با کاهش از دست رفتن آب کمک می‌کنند. پوستی که به کم آبی دچار شده باشد. باید با محصولات آبرسان درمان شود. ولی؛ پوست خشک فاقد چربی بوده. و باید با محصولات مرطوب کننده مرطوب شود. و چربی خود را مجددا بدست آورد. خشکی پوست نوعی بیماری پوستی میباشد. اما؛ پوست کم آب را هر کسی میتواند داشته باشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

کدام برای نوع پوست بهتر است؟

اغلب لوسیون‌های پوستی و محصولات مراقبتی پوست حاوی مواد آبرسان، نرم کننده و مواد مرطوب کننده هستند. پس؛ آنها همزمان می‌توانند کار رطوبت رسانی و آبرسانی را با هم انجام دهند. برای اینکه بدانید کدام یک برای پوست شما بهتر است، باید قبل از هر اقدامی بدانید که میزان رطوبت پوست شما به چه اندازه‌ای است. و آب درون پوست صورت شما در حد نرمال است، یا خیر.

انتخاب آبرسان خوب بر اساس نوع پوست می‌تواند خیال شما را بابت تأمین آب مورد نیاز پوست راحت کند. و می‌توانید در روتین پوستی قبل از خواب هم آبرسان و هم مرطوب کننده را در کنار هم استفاده کنید. تا هم آبرسانی را انجام دهید. و هم با مرطوب کننده از خارج شدن آب درون پوست خود جلوگیری کنید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

پوست خشک نیازمند، مرطوب کننده قوی!

اگر پوست بطور طبیعی و در تمام طول سال خشک باشد. و پوسته پوسته شود. احتمالاً کمبود آب و خشکی پوست به دلیل تغییر آب و هوا نیست. و پوست فقط در حفظ رطوبت مشکل دارد. پس باید با کرم مرطوب‌کننده قوی‌ای روی پوست خود لایه‌ای محافظ بسازید. تا از خارج شدن رطوبت پوست جلوگیری کنید. مرطوب کننده عالی باعث جلوگیری از خروج آب از پوست شده. و با فرمول غنی که دارد. مواد مغذی مورد نیاز بدن را برای رشد و نمو در تمام زمستان و دیگر فصول سال فراهم می‌کند.

کرم‌های مرطوب کننده‌ای هستند. که در مواد تشکیل دهنده خود دارای مواد دارای چربی بالا میباشند. این مواد می‌توانند لایه محکمی روی پوست درست کنند. تا رطوبت به اصلا دست نرود. اگر پوستتان کم آب است. از سرم یا کرم آبرسان استفاده کنید. و به دنبال کرم‌ های آبرسان دارای هیالورونیک اسید، آلوئه ورا و عسل باشید.

پوست چربی نیازمند، آبرسان‌ و مرطوب کننده‌ بر پایه آب است.

اگر پوست بدن شما کم آب باشد. می‌تواند باعث تشدید چرب بودن پوست شود. افرادی که دارای پوست چرب هستند. در برابر حفظ رطوبت پوست ضعیف میباشند. وقتی رطوبت از پوست خارج شده، پوست دچار کم آبی می‌شود. و در نهایت چربی پوست تشدید می‌شود. این یک چرخه اشتباه است. و تنها راه آن، آبرسانی و رطوبت مناسب پوست است. برای پوست‌های چرب بدنبال آبرسان‌ و مرطوب کننده‌هایی که بر پایه آب است. باشید. محصولات پایه آب بر روی پوست بسیار سبک هستند. و منافذ پوست شما را نمی‌بندند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *