خطرات احتمالی در لیزر

خطرات احتمالی در لیزر

کلیات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای کاهش و ریمو موهای زائد استفاده می شود. مکان های رایج درمان شامل؛ پاها، زیر بغل، لب بالایی، چانه و خط بیکینی است. با این حال، درمان موهای ناخواسته تقریباً در هر ناحیه ای به جز پلک یا ناحیه اطراف آن امکان پذیر است. پوست دارای خالکوبی نیز نباید لیزر شود.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

رنگ مو و نوع پوست در موفقیت لیزر موهای زائد تاثیر دارد. اصل اساسی این است. که رنگدانه مو، نه رنگدانه پوست، باید نور را جذب کند. لیزر باید تنها به فولیکول مو آسیب برساند. و در عین حال از آسیب به پوست جلوگیری کند. بنابراین، تضاد بین رنگ مو و پوست – موهای تیره و پوست روشن – بهترین نتایج را به همراه دارد.

خطرات احتمالی در لیزر

خطرات احتمالی در لیزر موها

خطر آسیب به پوست زمانی بیشتر می شود. که تضاد کمی بین رنگ مو و پوست وجود داشته باشد. اما پیشرفت در فناوری لیزر، لیزر موهای زائد را به گزینه ای برای افرادی که پوست تیره تری دارند تبدیل کرده است. لیزر موهای زائد برای رنگ‌هایی که نور را به خوبی جذب نمی‌کنند، موثر است. خاکستری، قرمز، بلوند و سفید. با این حال، گزینه های لیزر درمانی برای موهای رنگ روشن همچنان در حال توسعه هستند.

خطرات احتمالی در لیزر

خطرات احتمالی

خطرات احتمالی در لیزر و عوارض جانبی با نوع پوست، رنگ مو، برنامه درمانی و رعایت مراقبت های قبل و بعد از درمان متفاوت است. شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد عبارتند از:

تحریک پوست/ ناراحتی موقت/ قرمزی و تورم پس از لیزر موهای زائد ممکن است. هر گونه علائم و نشانه ها معمولا در عرض چند ساعت ناپدید می شوند. تغییر رنگدانه لیزر موهای زائد ممکن است. پوست آسیب دیده را تیره یا روشن کند. این تغییرات ممکن است. موقت یا دائمی باشند.

خطرات احتمالی در لیزر

روشن شدن پوست در درجه اول افرادی را که قبل یا بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب نمی کنند. و کسانی که پوست تیره تری دارند، تحت تاثیر قرار می دهد. به ندرت، لیزر موهای زائد می تواند باعث ایجاد تاول، پوسته پوسته شدن، زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست شود. سایر عوارض جانبی عبارتند از؛ سفید شدن موهای درمان شده. یا رشد بیش از حد مو در اطراف مناطق تحت درمان، به ویژه در پوست های تیره تر. لیزر موهای زائد برای پلک ها، ابروها یا نواحی اطراف به دلیل احتمال آسیب شدید چشم توصیه نمی شود.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *