درباره دستگاه لیزر الکس دایو بدانید!

درباره دستگاه لیزر الکس دایو بدانید!

دستگاه لیزر الکس دایو نسل جدید از دستگاه های لیزر در دنیاست میباشد. که علاوه بر اثر بخشی حداکثری نسبت به دستگاه های مشابه خطرات آن ها را نیز ندارد.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

مشخصات دستگاه لیزر الکس دایو

دستگاه دايود-الكس-ان ديگ با ليزر بار قوى آلمانى ساخت شركت معروف GenOptik و كولينگ قوى با استفاده از سيستم tec+sopphire بيمار هيچ دردی احساس نخواهد كرد. و اصلا امكان سوختگی در اين دستگاه وجود نداشته. در واقع اين سيستم قدرت الكس ليزر همراه با سرعت و ايمنى دايود ليزر را براى پوست هاى ايرانى فراهم کرده. مزيت مهم اين سيستم اين بوده. كه در مقايسه با ليزر های دیگر با قيمت مناسب ترى قابل عرضه است. مشخصات زیر، جذب ملانین بر حسب طول موج است.

  • الکساندرایت ۷۵۵ نانو متر.
  • دایود ۸۱۰ نانومتر
  • ان-ديگ ۱۰۶۴ نانو متر

دایود و الکسا بسیار به هم نزدیک هستند. اما دایود می تواند، کل بدن را در ٤٠دقیقه انجام دهد. اما الکساندرایت باید ۲ ساعت زمان ببرد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

چرا با وجود سوختگی زیاد در دستگاه الکس این دستگاه بهتر بنظر میرسد؟

چون دستگاه گرانتر است. و ساخت آمریکا میباشد. اگر بررسی علمی و دقیق صورت بگیرد. و اثبات شود. که دایود برای پوست و موی ایرانی با تایپ خاص ژنریک و عمومی مناسبتر است. قطعا متقاضیان بیشتر هم پیدا میکند.

طبق مقاله پابمد اثر بخشی الکساندرایت قدیمی تنها ۵درصد بیشتراز دایود می باشد. ولی مقاله دیگر پابمد میزان اثربخشی دایود برای پوست های تیره را ۴درصد بیشتر از الکساندرایت می داند. در جدیدترین مقاله مقایسه الکساندرایت قدیمی با کریستال و الکساندرایت با دایود که هر دو طول موج ۷۵۵ نانومتر تولید می‌کنند. اثر بخشی الکس_دایود را ۸۸% و اثر بخشی الکس_قدیمی را ۷۷% می داند. ضمنا مزایای مدل جدید را قابلیت استفاده با سرعت بالاتر و زمان کمتر بیمار و کولینگ بهتر بدون نیاز به AirCooling و همچنین هزینه بسیار کمتر میداند.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *