راهکار مراقبت از پوست در آقایان

راهکار مراقبت از پوست در آقایان

قابل توجه آقایانی که؛ روتین روزانه آن ها شستن صورت با آب خالی و یا صابون میباشد. زمان آن رسیده است. که در این شیوه تجدید نظر کنید. و با اصول کلی؛ راهکار مراقبت از پوست در آقایان آشنا شوید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

✅بکار گیری روش درست

برخی افراد فکر میکنند. که آب گرم، باعث باز شدن منافذ پوست و آب سرد باعث بسته شدن آن ها می‌شود. اما خب اشتباه است. شایعه‌ ای بیش نیست! صورت خود را با آب ولرم بشویید. چون؛ گرما باعث پاک شدن چربی پوست می‌شود.

✅ماساژ صورت باعث درخشندگی پوست میشود!

روزی دوبار، صورت خود را به مدت یک دقیقه ماساژ دهید. ماساژ را از پیشانی شروع کنید. و به پایین حرکت کنید. تا باکتری‌های درون منافذ پوستی بیرون آیند. ماساژ، علاوه بر این ها؛ باعث کلاژن‌سازی در پوست می‌شود. و  پوست شما شفاف‌ تر بنظر می‌رسد.

✅بر قراری تعادل

پوست در حالت طبیعی، اسیدی میباشد. اما؛ چون که صابون قلیایی است. در نتیجه؛ امکان دارد. مشکلات پوستی ایجاد کند. بعضی شوینده‌ های فاقد الکل، این حالت اسیدی را حفظ می‌کنند. بهتر است. از شوینده‌ های حاوی آلفاهیدروکسی اسید استفاده کنید.

✅نرمش کنید.

صورت و گردن ۵۷ عضله دارد. که همگی آنان هم به نرمش نیاز دارند! گوشه‌ لب‌ها و چشم‌ها را ماساژ دهید. به بالا نگاه کنید. و چشم‌ها را لوچ کنید! این نرمش آسان را روزی ۶ بار تکرار کنید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

✅افترشیو را فراموش نکنید.

پس از اصلاح، حتما از افترشیو استفاده کنید. چونکه پوست شما را آب‌رسانی کرده. و نرم و لطیف میکند. و نقش کلیدی در مراقبت از پوست آقایان ایفا می‌کند. توجه کنید که؛ حتما هم از نمونه‌ های بدون الکل استفاده کنید. زیرا وجود الکل، باعث خشکی پوست می‌شود. تمام این موارد نام برده شده در راهکار مراقبت از پوست در آقایان بسیار تاثیرگذار است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *