رفع موهای زائد بیکینی

رفع موهای زائد بیکینی

لیزر کردن موهای بیکینی

در رفع موهای زائد بیکینی، موهای کنار و بالای ناحیه شرمگاهی را هدف قرار داده. ولی در حذف موهای زائد برزیلی، تمام موهای ناحیه تناسلی را از بین می برد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

چگونه برای درمان لیزر بیکینی آماده شویم؟

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنید. منطقه درمان باید در طول درمان در سطح ملانین طبیعی خود باشد. بنابراین بیماران باید حداقل دو هفته قبل از درمان از برنزه کردن. یا استفاده از محصولات برنزه کننده بدون آفتاب خودداری کنند. اگر پوست برنزه شده باشد. ممکن است. لازم باشد. کنسل کنید. تا سطح ملانین شما به حالت طبیعی خود بازگردد.

بهترین راه برای اطمینان از موثر بودن لیزر موهای زائد این است. که 12 ساعت قبل، ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید. ریشه مو باید در فولیکول بدون هیچ مویی در بالای پوست باشد. تا لیزر موثر باشد. حداقل دو هفته قبل از درمان از اپیلاسیون یا استفاده از هرگونه کرم موبر خودداری کنید.

دوش سریع صبح روز قرار ملاقاتتان به شما کمک می کند. تا مطمئن شوید که همه چیز تازه و در دسترس اپراتور است.  برای اولین درمان خود از لباس های گشاد مانند؛ دامن یا شلوار گشاد استفاده کنید. پارچه های محکم، مانند جین، میتوانند باعث تحریک شوند. همچنین باید از مصرف برخی داروها مانند رقیق‌کننده‌های خون و مسکن‌ها اجتناب کنید.

بعداز لیزر؛ از چه چیزی باید انتظار داشت؟

واکنش بدن هر فردی به روش های لیزر موهای زائد متفاوت است. برخی عوارض جانبی جزئی را گزارش می کنند، اما بیشتر آنها ظرف چند ساعت پس از درمان فروکش می کنند. متورم یا قرمز شدن ناحیه درمان در چند ساعت اول بعد از جلسه معمول است. آلوئه ورا می تواند در تسکین و آرامش پوست بلافاصله پس از آن مفید باشد. اگر هر گونه خارش جزئی را تجربه کردید، آلوئه ورا نیز می تواند به رفع آن کمک کند.

نباید انتظار داشته باشید. که پس از اولین درمان، نتایج فوری را مشاهده کنید. معمولا روزها و گاهی هفته ها طول میکشد. تا شاهد ریزش مو باشیم. جلسات درمانی متعدد اغلب برای بسیاری از افراد قبل از دیدن هر نتیجه ای ضروری است.

مراقبت های بعد لیزر و عوارض جانبی

لیزر موهای زائد درمانی دردناک نیست. اکثر بیماران فقط درد جزئی را تجربه می کنند. برای کمتر کردن این عوارض جانبی، باید همیشه دستورالعمل های مراقبت را انجام دهید. عدم مراقبت صحیح در ناحیه تحت درمان می تواند، عوارض جانبی شدیدتری مانند؛ جای زخم و تاول ایجاد کند.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *