زیبایی دست و ناخن ها

زیبایی دست و ناخن ها

زیبایی دست و ناخن ها

قطعا هر خانومی در هر سن و سالی دوست  دارد. که دست و ناخنی سالم و زیبا داشته باشد. در این پست به مراقبت های زیبایی دست و ناخن ها میپردازیم. حتما میدانید، که ناخن‌های بلند، زودتر می‌شکنند. و ترک می‌خورند. و ناخن‌ هایی که زیاد کوتاه شده‌اند. زیبایی چندانی ندارد. در کل دو الی سه میلیمتر بلندی ناخن، اندازه ایده‌آل و مناسبی میباشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

زیبایی دست و ناخن ها

مراقبت از کوتیکول ناخن

در واقع؛ کوتیکول، نقش محافظت از ناخن‌ ها را دارد. و اگر کوتیکول ناخن‌ سالم باشد. سلامتی ناخن‌ شما تضمین شده است. کوتیکول پوست منعطف و سختی است. که روی محل رویش ناخن‌ها را فرا گرفته است. درنتیجه؛ باید از کوتیکول ناخن‌ها مراقبت کنید. و با روغن کوتیکول یا کرم‌های مرطوب کننده سلامت ناخن‌ها را تضمین کنید.

روزانه یک قطره روغن کوتیکول روی پایه ناخن بریزید. و این ناحیه را مالش دهید. سپس با استفاده از چوب‌های نوک‌تیزی که در مانیکور ناخن کاربرد دارد به آرامی کوتیکول را به سمت داخل ناخن فشار دهید و روغن را به زیر کوتیکول هدایت کنید. به این ترتیب کوتیکول مرطوب نگه داشته میشود.

کرم‌ مرطوب کننده و ضدآفتاب فراموش نشود!

باید حتما دائم با کرم‌های مرطوب کننده، رطوبت را به پوست برسانید. چون دست‌ ها در معرض نور خورشید قرار میگیرند. و لکه‌های سیاه و چین‌ و‌ چروک‌ به پوست دست راه پیدا می‌کنند، باید؛ در کنار مرطوب نگه‌داشتن پوست دست، از ضدآفتاب نیز هرگز غافل نشوید. اصل مهم در رسیدگی به پوست، تداوم و تکرار است. پس سعی کنید استفاده از لوسیون‌های مرطوب کننده و ضدآفتاب برای شما به عادتی همه‌روزه تبدیل شود.

زیبایی دست و ناخن ها

استفاده از دستکش اجباری است.

هرگاه قصد انجام کارهای منزل را دارید. حتما دستکش دست کنید. دستکش پوست دست شما را محافظت می‌کند، از طرف دیگر جلوی نفوذ مواد شیمیایی که در تمیزکننده‌های خانگی وجود دارد را نیز می‌گیرد. حتی آب خیلی داغ هم می‌تواند با از بین بردن چربی طبیعی پوست، دست و ناخن‌های شما را خشک و شکننده کند.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *