سلامت و زیبایی پوست

سلامت و زیبایی پوست

سلامت و زیبایی پوست

سعی کنید، بیشتر از مواد طبیعی در دسترس در آشپزخانه و منزل برای پوست خود استفاده کنید. زیرا مواد طبیعی بسیار در سلامت و زیبایی پوست موثر هستند.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

ماسک درخشان کننده صورت

زرده و سفیده تخم‌مرغ را ترکیب کنید. یا سفیده تخم‌مرغ را با ۱ ق.غ روغن زیتون مخلوط کنید. سفیده تخم‌مرغ باعث استحکام و قوام پوست می‌شود. ترکیب سفیده و زرده تخم‌مرغ نیز به پوست مواد مغذی می‌رساند. و باعث آبرسانی پوست خواهد شد. اگر پوست چربی دارید. از سفیده تخم‌مرغ استفاده ‌کنید. و اگر پوست خشکی دارید. ترکیب سفیده و زرده تخم‌مرغ را روی پوست بمالید.

پاک کننده آرایش

اگر پوست صورت شما خشک میباشد. با روغن نارگیل پوست خود را به مدت ۱ یا دو دقیقه ماساژ دهید. این کار باعث پاک کردن مواد آرایشی از روی پوست می‌شود.

شادابی مو

یک عدد موز رسیده و یک آوکادو را له کنید. تا حالتی خمیری به خود بگیرد. بعد؛ یک ق.غ روغن آفتاب‌گردان و یک ق.غ عسل به خمیر اضافه کنید. و در آخر حمام، این ترکیب را روی موهای خود بمالید. و شانه کنید. سپس، بشویید بعد از 20 دقیقه.

اسکراب طبیعی برای بدن

۳ قاشق شکر قهوه‌ای یا سفید را با ۳ قاشق روغن زیتون یا نارگیل مخلوط کنید. و چند قطره گلاب به ترکیب اضافه کنید. این اسکراب خانگی را چند دقیقه‌ روی پوست بدن بمالید. و دوش آب گرم بگیرید.

رفع پف و تیرگی زیر چشم

1) دو کیسه چای سبز را داخل آب گرم قرار دهید. و زمانی که چشم هایتان بسته است. روی چشم‌ها به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قرار دهید.
2) خیار را به صورت حلقوی برش بزنید. و روی چشم‌ها قرار بدهید. سپس؛ با آب سرد بشویید.
3) حلقه‌های سیب‌ زمینی هم برای از بین بردن پف چشم‌ها کارآمد است. باعث کاهش سیاهی زیر چشم‌ها میشود.

رفع تیرگی زیربغل

یک ق.چ پودر زردچوبه را با یک ق.چ آب لیمو مخلوط کنید. و ترکیب را روی ناحیه زیربغل به مدت ۱۰ دقیقه قرار دهید. سپس محل را با آب بشویید. می‌توانید از عسل یا ماست هم با آب لیمو برای این کار استفاده کنید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

تمامی موارد ذکر شده. در بالا، بسیار در سلامت و زیبایی پوست موثر و کارآمد میباشند. پس در انجام آن ها کوتاهی نکنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *