عوارض جانبی احتمالی لیزر چیست؟

عوارض جانبی احتمالی لیزر چیست؟

برداشتن خالکوبی با لیزر تضمین نمی کند. که در طول فرآیند هیچ عوارض جانبی نخواهید داشت. اما علائم در مقایسه با سایر روش های پاک کردن تاتو، جزئی و کمتر ناراحت کننده خواهند بود. خوشبختانه، آنها دائمی نیستند.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

عوارض جانبی در لیزر:

در ادامه به شرح عارضه های احتمالی ناشی از انجام لیزر می پردازیم.

تاول زدن:

این مشکل اغلب زمانی رخ می دهد. که لیزر رگ های خونی را گرم کرده. و باعث شکستگی آنها می شود. این تاول ها معمولا سطحی بوده، و حاوی آب و جوهر هستند. و در عرض 3 تا 14 روز بهبود می یابند.

پوسته پوسته شدن:

دلمه ها مانند؛ تاول ها حاوی ذرات جوهر خالکوبی هستند. که در عرض هشت ساعت تا سه روز پس از جلسه تشکیل میشوند. خوشبختانه حدود تا دو هفته بهبود می یابند.

خارش:

خارش نشانه آن است. که بدن در حال بهبود است. زیرا خارش سیستم ایمنی بدن شما میباشد. که ناحیه ضعیف را هدف قرار می دهد. بهتر بوده. از خراشیدن محل خودداری کنید. برای مشاوره با اپراتور خود مشورت کنید.

یخ زدگی:

در حالی که فوم سفیدی که از خالکوبی شما می آید، عجیب به نظر می رسد. اما نتیجه گرمای ناشی از نفوذ لیزر است. که دی اکسید کربن را از پوست شما آزاد می کند.

تورم:

گرما گاهی اوقات می تواند باعث تورم شود. که وقتی سیستم ایمنی بدن شما متوجه شود. که خطری وجود ندارد، دوباره کاهش می یابد.

جای زخم:

جای زخم یک عارضه جانبی است که بندرت اتفاق می افتد. و تنها در کمتر از دو درصد از بیمارانی که لیزر خالکوبی را انجام می دهند ظاهر می شود. به توصیه های اپراتور خود گوش دهید. مقدار زیادی آب بنوشید، از نور مستقیم خورشید دوری کنید. و برای جلوگیری از ایجاد جای زخم زیاد بخوابید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

هایپر و هیپوپیگمانتاسیون:

هیپر و هیپوپیگمانتاسیون هردو نتیجه تغییر رنگ پوست هستند. و اغلب می توانند در نتیجه یک اپراتور بی تجربه رخ دهند. هایپرپیگمانتاسیون تشکیل بیش از حد ملانین بوده. و در بیماران با رنگ پوست متوسط ​​دیده می شود. خوشبختانه به مرور زمان بهبود می یابد. هایپوپیگمانتاسیون روشن شدن پوست است. و ممکن؛ بهبودی بیشتر طول بکشد. اما با پیروی از دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی می‌توان آن را معکوس کرد.

برای کمک به کنترل و جلوگیری از این عوارض جانبی احتمالی، کلینیک لیزر MEDermis از دستگاه خنک کننده Cryo5 برای خنک کردن و بی حس کردن ناحیه قبل، حین و بعد از هر جلسه استفاده می کند. تا ناراحتی کمی داشته باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *