عوارض لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

عوارض لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

لایه برداری پوست از کارهایی بوده. که اکثرا خانم ها انجام می دهد. اما مراقب باشید. که بیشتر این محصولات و کرم های تبلیغی حاوی مواد شیمیایی هستند. که می تواند به  پوست شما آسیبات جدی وارد کند.

عوارض لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

لایه برداری پوست هرقدر که باعث درخشندگی پوست شود. اما؛ صدمات جبران ناپذیری را به پوست میزنند. چون در محصولات لایه بردار شیمیایی فرمول محصولات بر پایه اسیدهاست. و با قرار گرفتن اسید بر روی پوست، لایه بیرونی پوست تخریب میشود. با تخریب لایه بیرونی پوست، لایه جدید جایگزین آن می شود. اگرکه غلظت اسیدی محصول بالا باشد. پوست دچار سوختگی می شود. و اگر لایه پوست جدید در معرض نور خورشید قرار بگیرد. دچار زخم و لک های پوستی شدید خواهید شد. استفاده مداوم از ماسک های شیمیایی و محلول های لایه بردار باعث بروز مشکلات جدی بر روی پوست میشود.

بجای استفاده از لایه بردارهای پوست با مواد شیمیایی از، ماساژ صورت و پاک کننده های طبیعی پوست و سرم ویتامین C استفاده کنید. که فواید بسیار زیادی در سلامت و زیبایی پوست دارد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

عوارض لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن روش درمانی برای لایه برداری پوست می باشد. که در این شیوه با استفاده از دستگاه مخصوص کریستال های ظریف اکسید آلومینیوم روی پوست کشیده می شود. اکسید آلومینیوم ماده معدنی بی ضرر برای سلامتی انسان بوده. و ساییدگی پوست با اکسید آلومینیوم باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست می شود. دستگاه مجهز به مکنده، کریستال های روی پوست را جمع می کند. میکرودرم ابریژن به بهبود جریان خون و فعال شدن سلول های فیبروپلاست کمک می کند. این راه برای پاکسازی و لایه برداری پوست استفاده می شود. و برای  بهبود پوست های خشک، ماهی یکبار و برای پوست های چرب دو هفته یکبار انجام می شود.

خیلی مراقب باشید! پیلینگ شیمیایی می تواند باعث قرمزی، لایه برداری عمیق، پوسته پوسته شدن شود. البته، این علائم ممکن است. پس از چند روز تا چند هفته از بین می روند. و ممکن است. اثرات بدی روی پوست صورتتان بگذارد.
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *