فواید سرامید در مراقبت از پوست

فواید سرامید در مراقبت از پوست

سرامید چیست؟

اصولا؛ سرامید نوعی چربی‌ است. که در لایه‌های بسیار بالا پوست یافت می‌شوند. و باعث میشود. که بیش از 50درصد از ترکیب پوست را تشکیل دهند. پس به عنوان، یک ماده مراقبت از پوست نیز میباشد. این ماده خاصیت ضد پیری و محافظ پوست در برابر آسیب های آلودگی،حافاظت از رطوبت مخصوصا از پوست های خشک را دارد. با ونوس اسکین همراه باشید در فواید سرامید در مراقبت از پوست.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

فواید سرامید در مراقبت از پوست

فواید سرامید در مراقبت از پوست

موارد زیر تنها جزئی از فواید سرامید در مراقبت از پوست میباشد.
🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

+حبس رطوبت در روزنه های پوست

سرامیدها مرطوب کننده فوق العاده ای میباشند. ساختار آن ها، اسیدهای چرب با زنجیره بلند بوده. که با مولکول های دیگر پیوند می‌خورند. و عملکرد سلولی را بالا میبرند. و باعش میشود. که یک سد طبیعی برای محافظت از پوست ایجاد کنند. که از تبخیر آب و رطوبت منافذ پوست جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب، رطوبت در پوست شما قفل شده. و پوستتان همیشه باطراوت می‌ماند.

+کاهش علائم پیری

چون؛ عملکرد سد پوست را بهبود بخشیده. و به حفظ سد طبیعی چربی پوست کمک می‌کنند. این ماده با محافظت از سد پوستی، پوست را جوان و تازه نگه می‌دارد. و علائم پیری را دیرتر نمایان میکند.

+جلوگیری از ایجاد جوش

چون سرامید عملکردی مثل سد دفاعی دارد. پس، هم مانع خروج آب شده، و هم جلوی ورود هر ماده اضافی به پوست را می‌گیرد. بنابراین، هیچگونه آلودگی و باکتری وارد منافذ پوست نمی‌شود. وقتی هم، آلودگی در منافذ نباشد. پوست دچار جوش نمی‌شود.

+نرمی و صافی پوست

استفاده از سرامیدها چربی‌های ازدست‌رفته را در پوست شما برمیگرداند. و ظاهر و احساس کلی را بهبود می‌بخشد.

+تسکین التهاب

سرامیدها جلوی بروز هر نوع التهاب، از یک التهاب ساده را میگیرد. حتی؛ بیماری های پوستی از قبیل، روزاسه و پسوریازیس. و علائم آن‌ها را از بین می‌برند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *