لیزر موهای زائد برای زنان شیردهی ضرر دارد؟

لیزر موهای زائد برای زنان شیردهی ضرر دارد؟

ما در این مطلب می خواهیم برای شما لیزر موهای زائد برای زنان شیردهی ضرر دارد؟را شرح بدهیم .

در خرید دستگاه لیزر موهای زائد می توانید اطلاعات کاملی در مورد دستگاه ها بدست بیارید.

پس از زایمان، می توان درمان لیزر موهای زائد را شروع کرد. برای مراجعینی که شیردهی را انتخاب می کنند، توصیه می شود 6 ماه از زمان قطع شیردهی برای از سرگیری درمان های لیزری صبر کنند. این به هورمون های شما اجازه می دهد تا به حالت عادی برگردند.

علاوه بر این، لیزردرمانی در دوران شیردهی می تواند تولید ملانین را در بدن تغییر دهد و ممکن است منجر به هیپرپیگمانتاسیون یا هیپوپیگمانتاسیون شود.

کرم‌های بی‌حس‌کننده مانند بی‌حس کننده‌های موضعی که برای تسکین درد بعد از لیزر استفاده می‌شوند، می‌توانند از طریق جریان خون وارد شیر شوند. بهتر است لیزر درمانی پوست را به بعد از قطع شیردهی موکول کنید.

آیا لیزر موهای زائد می تواند بر باردار شدن تأثیر بگذارد؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که لیزر موهای زائد بر شانس باردار شدن شما تأثیر بگذارد. اگر قصد بارداری دارید، قبل از شروع لیزر موهای زائد با پزشک خود مشورت کنید.

این امکان وجود دارد که قبل از اینکه متوجه شوید باردار هستید تحت درمان قرار بگیرید، که شما را در معرض خطرات مرتبط با این روش قرار می دهد، از جمله:

تحریک پوست
تغییر در رنگ پوست شما
تاول زدن
جای زخم
رشد مجدد بیش از حد مو، در موارد نادر
چه مدت بعد از زایمان می توانید لیزر موهای زائد را برنامه ریزی کنید؟

پس از زایمان، با پزشک خود در مورد اینکه چقدر زود لیزر موهای زائد را از سر بگیرید صحبت کنید.

بارداری می تواند تغییرات زیادی در بدن شما ایجاد کند، از جمله ظاهر شدن ناگهانی مو در نقاطی که قبلاً وجود نداشته است. اگر شیر می دهید در این دوران توصیه نمی شود. درک همه گزینه های شما به شما کمک می کند بهترین تصمیم را برای خود و کودکتان بگیرید.

نحوه شیردهی زنان به چه صورت است ؟

قطعا برای یک مادر شیردهی به فرزندش جز مهمترین مسائل دوران زندگی محسوب می شود، هر مادری در دوران نوزادی فرزندش به این مسئله بسیار توجه دارد که نکند شیرم تمام شود و فرزندم مجبور شود تا از شیر خشک استفاده کند.
قطعا شیر خشک کیفیت لازم را ندارد و به هیچ عنوان نمی توان با شیر مادر مقایسه کرد و پروتئین شیر مادر بسیار بیشتر است و تمامی 11 پروتئین لازم برای نوزاد در روز را به او خواهد داد.
شیر زمانی که وارد پستان می شود دیگر آماده است و تنها با کمترین انرژی برای دوشیدن خارج می شود .

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *