لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست؟

لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست؟

درباره لیزر موهای زائد!

لیزر درمانی، روشی موثر برای از بین بردن موهای زائد بصورت دائمی میباشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست؟

لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست؟

این درمان ها هر دو روشی برای از بین بردن تمام یا برخی از موهای ناخواسته ای هستند. که در ناحیه شرمگاهی رشد می کنند.

تفاوت لیزر بیکینی و لیزر برزیلی در چه چیزی است؟لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست؟

در حذف موهای بیکینی؛ موهای ناحیه شرمگاهی (و گاهی اوقات در قسمت بالایی) را هدف قرار می دهد. اما در حذف موهای زائد برزیلی، تمام موهای ناحیه تناسلی از بین می برد. هر دو روشی ایمن بوده. و نتایج بلند مدتی را ارائه می دهند. لیزر موهای زائد؛ یک راه عالی برای کاهش خطر رشد موهای زائد است. که در این قسمت از بدن رایج بوده.

در لیزر موهای زائد بیکینی و لیزر برزیلی؛ لیزر پالس های نوری را به فولیکول مو می فرستد. و ریشه را از بین می برد. تا دیگر موها نتوانند رشد کنند. موهای زائد با سرعت‌های متفاوتی رشد می‌کنند. چرخه رشد مو شامل سه مرحله میباشد. و لیزر تنها زمانی موثر است. که مو در مرحله رشد فعال باشد. لیزر موهای زائد برای همه افراد با هر نوع پوستی جواب می دهد. اما افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند. بهترین نتایج را می بینند.

آیا لیزر برزیلی و بیکینی درد دارد؟

بزرگترین مزیت لیزر موهای زائد این است. که خیلی دردناک نیست. قبل از انجام، اپراتور لیزر، از روش های خنک کننده برای تسکین پوست استفاده می کند. که این کار، میزان درد را کاهش می دهد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست؟

اقدامات و آمادگی قبل از انجام لیزر

اولین مرحله درمان، تعیین وقت مشاوره با یک اپراتور مجاز است. همچنین توضیح خواهند داد. که این فرآیند چگونه کار میکند. و قبل و بعد از هر کدام چه باید کرد.

حدود شش هفته قبل از درمان، باید کندن و اپیلاسیون را متوقف کنید. زیرا فولیکول مو باید دست نخورده باشد. تا لیزر کار کند. همچنین باید؛ برنزه شدن را متوقف کنید. تا پوست شما در طول درمان دارای سطوح طبیعی ملانین باشد.

در روزهای منتهی به درمان، باید از مصرف برخی داروها مثل، رقیق‌کننده‌های خون و مسکن‌ها اجتناب کنید. همچنین ممکن است. اپراتور از شما بخواهد. که یک روز قبل از اولین جلسه خود، ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *