محصولات گیاهی مراقب پوستی

محصولات گیاهی مراقب پوستی

محصولات گیاهی مراقب پوستی

این روزها بین منتقدین محصولات شیمیایی و گیاهی کشمکش های بسیار زیادی است. اما آیا واقعا تمام محصولات گیاهی مراقب پوستی مناسب هستند؟ برای پاسخ به این سوال همراه ونوس اسکین باشید.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

محصولات گیاهی مراقب پوستی

آیا همه محصولات گیاهی گران هستند؟

درواقع؛ این شایعه را طرفداران محصولات شیمیایی برای رقیبان محصولات گیاهی ساخته‌اند! اما واقعیت این است. حتی گاهی محصولات شیمیایی برخی از برندهای آرایشی و بهداشتی، بسیار گران‌تر از محصولات گیاهی هستند. قطعا استفاده از بطری ها یا بسته‌ بندی‌ های تجزیه‌ پذیر یا استفاده نکردن، از مشتقات حیوانی و الکل و پارابن، تأثیر چندانی بر افزایش قیمت محصولات گیاهی مراقبت از پوست ندارد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

محصولات گیاهی مراقبت پوستی cruelty-free میباشند؟

این حرف را طرف‌ داران محصولات گیاهی مراقبت از پوست ساخته‌اند. در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی به محصولاتی کرولتی فری می‌گویند؛ که در مراحل ساخت، روی حیواناتی مانند؛ خرگوش و خوکچه امتحان نشده باشند. نماد محصولات کرولتی فری نیز عکس خرگوش بوده. که روی همه محصولات ازاین قبیل ثبت شده. طرف‌داران محصولات گیاهی براین باورند، که همه لوازم آرایشی شیمیایی روی حیوانات آزمایش می‌شوند… اما واقعیت این است. آزمایش های شیمیایی خطرناک بر روی حیوانات خیلی وقت است. که منسوخ شده.

آیا محصولات گیاهی بد بو و خسته کننده است؟

خب؛ محصولات گیاهی از عطرهای طبیعی مثل؛ اسطوخودوس، گل محمدی، بابونه و غیره استفاده می‌شود. حتی بوی طبیعی خیار یا عسل نیز در برخی از محصولات گیاهی نمایان است. و نگهدارنده‌های شیمیایی در آن‌ها وجود ندارد. به همین علت، ممکن است. خیلی زود فاسد و خراب شوند. و بوی بدی بگیرند.

محصولات گیاهی مراقب پوستی

در محصولات گیاهی از ترکیب شیمیایی استفاده نمی‌شود؟

تمام ترکیبات شیمیایی لزوماً سمی و خطرناک نیستند. شاید الکل در محصولات پوست را خشک کند. یا پارابن باعث ایجاد سرطان شود. اما این موضوع شامل؛ همه ترکیبات شیمیایی نمیشود. مثلا؛ هیالورونیک اسید یا انواع آنتی اکسیدان استخراج شده از مواد طبیعی که بصورت شیمیایی در محصولات وجود دارند، به سلامت و زیبایی پوست کمک می‌کنند. و اینکه؛ تمام محصولات گیاهی هم صددرصد فاقد ترکیبات شیمیایی نیستند. برخی ترکیبات شیمیایی ملایم و مفید هم در این محصولات یافت می‌شود.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *