مراقبت از پوست در زمستان

مراقبت از پوست در زمستان

مراقبت کردن از پوست در زمستان

اگر واقع بین باشیم، هیچی بدتر از پوست ترک‌ خورده و خشک در زمستان نیست! اشتباهاتی هست. که باعث نداشتن پوستی نرم در این فصل میشود. در این مطلب بطور کامل به مراقبت از پوست در زمستان می پردازیم.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

مراقبت از پوست در زمستان

1/آب کافی بنوشید!

حتما در روز 8لیوان آب بنوشید. نوشیدن یک لیوان آب هم، قبل از خواب، به دفع سموم و مقابله با کمبود آب در هنگام خواب بسیار کمک می‌کند.

2/پاک کردن آرایش قبل خواب

مهم ترین عامل در خراب کردن پوست، پاک نکردن آن میباشد. بخصوص در فصل زمستان، شستن صورت قبل از خواب برای جلوگیری از جوش و آکنه ضروری است. به­ترین شیوه پاک کردن هم ، با شیرپاک کن یا دستمال مرطوب و میسلارواتر است. شوینده‌ ­های صابونی ممکن است. باعث خشکی، سوزش و خارش پوست شوند.

4/لایه‌ برداری پوست

یکی از عوامل مهم در حفظ شادابی پوست، لایه‌برداری و دفع سلول­‌ های مرده میباشد. و باید دو بار در هفته این کار را انجام دهید. پوسته پوسته شدن صورت در اثر خشکی، از نفوذ مرطوب‌کننده به منافذ پوست جلوگیری کرده و اجازه نمی‌ دهد. به خوبی روی پوست اثر بگذارد. فقط از لایه‌بردارهای نرم استفاده کنید. زیرا ممکن است. به خراش روی پوست منجر شوند.

مراقبت از پوست در زمستان

5/شناسایی چربی پوست

باید بداید، که استفاده زیاد از مرطوب‌ کننده ­‌های کرمدار آباعث آسیب دیدگی پوست میشود. چون؛ روغن­‌های صورت، نافذ هستند. این روغن‌ ها به منافذ پوست وارد شده، و آن­ها را مسدود کرده. و از ورود آب به آن‌­ها جلوگیری می­‌کنند. روغن­‌ ها صورت را کمی چرب نشان می­‌دهد. پس بهتر است. شب ها استفاده شود. این هم یکی از روش های مراقبت از پوست در زمستان میباشد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

6/شست و شوی منظم روبالشتی

روبالشتی می­‌تواند سبب خشکی پوست در زمستان و علتی برای جوش­‌های صورت باشد. باید حتما روبالشتی را هفته‌ ای یک بار شست. و یا از روبالشتی­‌ هایی استفاده کنید. که دیرتر کثیف میشوند. و ضد باکتری میباشند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *