مراقبت از پوست و مو در فصل بهار

مراقبت از پوست و مو در فصل بهار

در این پست به یکسری راهکار های کلی؛ درباره مراقبت از پوست و مو در فصل بهار می پردازیم. برای اطلاع بیشتر ازین مورد، همراه ونوس اسکین باشید. همراه با فصل بهار شما نیز در ظاهر خود، با رعایت نکات زیر، تغییر ایجاد کنید.😉

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

مراقبت از پوست و مو در فصل بهار

1- شانه جیبی در کیف خود داشته باشید. چون شانه کردن موها در این فصل به آنها حجم و ظاهری طبیعی می‌دهد.
2- از رژلب های روشن استفاده کنید. تا درخشندگی زیبا به صورت شما بدهد.
3- رژگونه تاثیر زیادی در آرایش صورت دارد. در فصل بهار رژگونه‌های تیره و نود را با سایه‌های مرجانی روشن جایگزین کنید.
4- کرم ضدآفتاب! بسیاری از بانوان در زمستان و بهار از مصرف کرم ضدآفتاب خودداری می‌کنند. اما باید بدانید که ضدآفتاب در عمل مهم‌ترین بخش مراقبت از پوست است. از کرم‌های ضدآفتاب با SPF 50 استفاده کنید. در این‌صورت برای آرایش نیازی به زیرسازی نخواهید داشت. کرم ضد آفتاب نقش مهمی در مراقبت از پوست ایفا می‌کند.
5- رژگونه‌ها و هایلایت‌کننده‌های پودری را با نوع کرمی آن جایگزین کنید تا پوست شما پس از هوای خشک زمستان دوباره طراوت یابد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

مراقبت از پوست و مو در فصل بهار

مراقبت از پوست

6- برای ترمیم پوست خود به ویتامین نیاز دارید. می توانید از کرم های ویتامین B3 برای رفع سرخی پوست، ویتامین C برای رفع لکه‌های پوستی و حتما ویتامین E برای مرطوب کردن پوست استفاده کنید. چون هوای سرد در زمستان باعث میشود. پوست شما قرمز و لکه‌دار شود. و از رطوبت آن کاسته بشود.
7- حتی اگر در زمستان موهای ژولیده‌ای هم داشته باشید، بهتر است. تا فصل بهار صبر کنید. سپس موهای خود را کوتاه کنید. و هایلایت کنید.
8- می‌توانید از کانسیلر، کرم پودر یا فاندیشن مایع استفاده کنید. و اندکی از آن را برروی رژگونه خود بزنید، نتیجه نهایی، داشتن چهره‌ای طبیعی‌تر است.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *