مراقبت موهای فرفری

مراقبت موهای فرفری

اصولا موهای فرفری و موج دار نسبت به موهای صاف و لخت به مراقبت بیشتری نیاز دارد. برای مطلع شدن از این راهکارهای محافظت از موهای فر با ونوس اسکین همراه شوید.

ساختار موی فرفری و صاف   

بخش زیادی از موها ازکورتکس تشکیل شده. که کورتکس به دو ب

مراقبت موهای فرفری

خش پاراکورتکس و اورتوکورتکس تقسیم میشود. و پاراکورتکس ساختار متراکم ‌‌تری راد دارد. که باعث می‌شود. که باعث میشود. نفوذ آب و مواد دیگر به آن سختتر باشد. بخش اورتو آب زیادی را جذب می‌کند. و پارا آبی جمع نمی‌کند. در نتیجه بخش اورتو سنگین شده. و روی بخش پارا می‌افتد. و موها فر میشوند. هرقدر این اختلاف زیاد باشد. مو هم فرتر میشود.

میتوانید برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

جنس انواع موها

فولیکول موهای مجعد شکلی مانند، بیضی کشیده دارند. و با زاویه تند رشد می‌کند اما موهای فرفری خیلی خشک‌تر هستند. چربی‌ های ترشح شده از پوست سر بر تنه موی صاف بیشتر از موی مجعد حرکت می‌کند. و افرادی که موی فرفری دارند. رطوبت باعث فرتر و وز شدن موهایشان میشود. افراد دارای موی فر با خشکی، وزشدن و شکنندگی اغلب مواجه هستند. و نسبت به انواع دیگر مو بسیار آسیب پذیرترند. و به مراقبت جدی نیاز دارد. با این حال بسیار زیباست. اکثرا حسرت موهای‌ فر را میخورند.

مراقبت موهای فرفری

روتین مو فرفری ها

با انجام این موارد موهای فر و زیبایی خواهید داشت. جوری که همه حسرت موهای زیبای شما را خواهند خورد.😎

  • روغن تراپی (بجای کراتین کردن و ازبین بردن موهای زیبایتان آن ها را روغن تراپی کنید. هربار بعد از حمام به ساقه موهایتان روغن نارگیل و یا زیتون بزنید. تا موها زنده و احیا شوند. بعد از چندبار استفاده معجزه روغن را خواهید دید. دقت کنید که روغن حتما باید طبیعی باشد.)
  • شستشوی کمتر (موی فرفری برخلاف موی لخت به شستشوی روزانه با شامپو احتیاجی ندارد.)
  • شامپو (سعی کنید از شامپو های بدون سولفات برای سلامت موها استفاده کنید. و شامپو رو به ریشه بزنید. اصلا شامپو رو مستقیما به ساقه مو نزنید!! کف حاصل از ریشه مو هم برای ساقه کفاف میدهد.)
  • آب داغ ممنوع❌(شستن مو با آب داغ مو را بدتر وز میکند. از آب ولرم تا سرد برای آبکشی استفاده کنید.)
  • رو بالشتی (بهترین نوع روبالشتی، از جنس ساتن میباشد. که هم برای مو و پوست بسیار مفید میباشد.)
  • شانه زدن (موی فر را با برس های فلکسی مخصوص و زمانی که نم دارد. شانه بزنید. و اصلا با موی خشک آنرا شانه نکنید!
  • از ماسک های مخصوص موی فر برای تقویت مو استفاده کنید. همچنین میتوانید از فوم هم برای حالت دادن به مو فرفری استفاده کنید. بخصوص در مجالس که باعث زیبایی حالت موهایتان میشود.)
  • از اتو مو و سشوار خیلی کم استفاده کنید. موهای فر را بهتر است. با حوله و یا لباس نخی خشک کرد.

مراقبت موهای فرفری

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *