مراقبت و پیشگیری از پیری

مراقبت و پیشگیری از پیری

مراقبت و پیشگیری از پیری

هیچکس از پیری و شل شدگی پوست خوشش نمی آید. بخصوص خانوم ها. اما با رعایت بعضی نکات میتوان مراقبت و پیشگیری از پیری را کمی عقبتر انداخت. با ونوس اسکین همراه باشید.🥰

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

تمیز نگه داشتن پوست

یکی از روش های ساده برای مراقبت از پوست این است. که آن را تمیز نگه دارید. هرچه پوست تمیزتر باشد، طول عمر بیشتری دارد. یکی از عواملی که باعث می‌شود صورت جوش بزند، باقی‌ماندن سلول‌های مرده و آلودگی‌های محیطی روی آن است. پس لایه برداری را فراموش نکنید.

  • برای شستن صورت از شوینده‌ ملایم استفاده کنید.
  • pH شوینده با پوست شما سازگار باشد.
  • به نوع پوست خود دقت کنید. و شوینده مناسب آن را بخرید.
  • به‌محض ورود به منزل، صورتتان را بشویید.

استفاده از ضد آفتاب

استفاده مرتب از ضد آفتاب به اندازه چندین سال پیری پوست شما را به تعویق می‌اندازد. اشعه‌ های مخرب خورشید باعث بروش جوش، چین و چروک،‌ لکه‌های قهوه‌ای و عارضه‌هایی از این دست برای شما می‌شوند. به همین دلیل، حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از خروج از منزل، حتماً از بهترین کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

لایه برداری سلول های مرده

برای پاک و تمیزشدن عمقی منافذ پوست از هر نوع آلودگی، باید گاهی آن را با لایه بردارهای طبیعی یا شیمیایی پاکسازی کنید. باقی‌ماندن بیش از حد لایه بردار روی پوست یا استفاده مداوم و بدون برنامه از آن، باعث آسیب جدی به پوستتان می‌شود.

آبرسانی پوست

راهکار ساده دیگر برای مراقبت و پیشگیری از پیری این است. که آن را آبرسانی کنید. در غیراین پوستتان خیلی زود خسته، چروکیده و پیر می‌شود. به میزان کافی آب و مایعات بنوشید. از کرم مرطوب کننده و آبرسان خوب استفاده کنید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

استفاده از کرم دور چشم

کرم دور چشم را از ۲۰سالگی شروع کنید. این کار به شما کمک می‌کند بروز چین‌وچروک اطراف چشمتان خیلی دیرتر اتفاق بیفتد. و داشتن چشم‌های سالم و زیبا یکی از رازهای بزرگ زیبایی صورت است. پس یکی دیگر از راهکارهای ساده مراقبت و پیشگیری از پیری استفاده دائم از کرم دور چشم میباشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *