مرطوب کننده مناسب فصل تابستان

مرطوب کننده مناسب فصل تابستان

آیا استفاده از مرطوب کننده به فصل مربوط است؟ در این پست به پاسخ سوال پرتکرار؛ مرطوب کننده مناسب فصل تابستان چیست؟ میپردازیم. با ونوس اسکین همراه باشید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

مرطوب کننده مناسب فصل تابستان

در تابستان، پوست بدن بیشتر از هر موقع دیگری تعریق دارد. و همواره پوست خیس و براق است. اما؛ در روزهای سرد و خشک سال، تعریق تقریباً به صفر رسیده. خشکی پوست در روزهای سرد باعث میشود. مات به نظر برسد. همچنین؛ روزنه های پوست در روزهای گرم، بازتر از روزهای سرد هستند. پس؛ در روزهای گرم تابستان باید از محصولی استفاده شود. که روی پوست چربی و سنگینی ایجاد نکند.

محصول باید سبک با ساختاری ملایم باشد. که هم روزنه‌ ها را مسدود نکند. و هم باعث تعریق یا براقی بیشتر پوست نشود. همانند؛ ژل های مرطوب کننده.

فایده مرطوب کننده ژلی چیست؟

در ادامه به یکسری از فواید این می پردازیم.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

+تسکین بخشیدن پوست

پس از آفتاب‌گرفتن ساده، پوست قرمز و متورم می‌شود. و این مرطوب کننده ژلی خاصیت تسکین دهندگی خوبی دارد.

+بر پایه آب بودن

در فصول گرما، محصولاتی که بر پایه چربی میباشند. باعث می‌شوند. که هم روزنه‌ پوست مسدود شود. و هم تعریق پوست بیشتر اتفاق بیفتد. بسته‌ شدن منافذ پوست باعث بروز انواع جوش شده. و تعریق آن سبب میشود. که همیشه خیس و براق به نظر برسد. پس بهتر است. برای روزهای گرم دنبال مرطوب کننده بر پایه آب باشید.

+مناسب برای پوست های حساس

پوست‌های حساس روی عطر و هر ماده شیمیایی حساس هستند. و به‌سرعت واکنش نشان می‌دهند. مرطوب کننده ژلی غالباً با ترکیبات ملایمی مثل؛ آنتی اکسیدان و اسید هیالوریک ساخته شده‌اند. که نه‌ تنها پوست را اذیت نمی‌کنند، بلکه باعث نرمی و لطافت بیشتر آن می‌شوند.

+جذب فوری

از فواید دیگر مرطوب کننده های ژلی این است. سبک هستند. و خیلی زود جذب پوست می‌شوند. همچنین؛ محصولات سبک، منافذ پوست را مسدود نمی کنند. و انواع جوش را به وجود نمی‌آورد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *