نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید!

نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید!

لیزر موهای زائد از بهترین و کم دردسر ترین روش ها برای رفع موهای آزار دهنده میباشد. که روشی آسان هم برای پزشک و هم برای مراجعه کننده بوده. در ادامه به یکسری نکات مهم و کلی میپردازیم.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

اطلاعاتی درباره لیزر

حداکثر زمان لیزر صورت، 10 دقیقه بوده. که بعد از لیزر هم هیچ زخمی روی پوست بیمار ایجاد نمیشود. بلکه فقط کمی؛ قرمزی سطحی ایجاد میکند. که طی چند دقیقه تا حداکثر ۲ ساعت برطرف میشود. و هیچگونه لک یا اسکاری برجای نمی گذارد. لیزر درواقع؛ طیف خاصی از نور است. مثلا در لیزر موهای زائد طیف مخصوص فقط ۲ تا ۳میلی متر به زیر پوست نفوذ کرده. فقط به ریشه برخورد کرده. و آن را میسوزاند. و به بافت های مجاور اسیبی نمی رساند.

ممکن است در لیزر. افرادی که موهای زیاد و تیره و ضخیمی دارند. احساس درد و سوزش کنند. در این موارد مراجعه کننده باید کرم بی حسی لیدوکایین ۵ درصد نیم ساعت قبل از لیزر بصورت یک لایه ضخیم بمالد.

نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید!

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد

خوب است بدانید، که اولین اثر لیزر بر روی موهای زائد دو هفته بعد از لیزر درمانی بوده. که تا دو هفته اول؛ مراجعه کننده هیچ اثری نمی بیند! بعد از دو هفته موها سست و نازک تر میشوند. و رشدشان هم به نسبت کمتر. و هر بار که لیزر تکرار شود. تراکم موها هم کمتر شده. تا زمانیکه؛ اکثر موهای زائد ۸۰% تا ۱۰۰% از بین برود.
🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰
در طی روند لیزر درمانی ( ۴ تا ۶ هفته یک بار ) به مراجعه کننده توصیه میشود. که موها را سطحی شیو کند. ( با تیغ یا ریش تراش ) و در ۴ ماه اول شروع لیزر، از کندن ریشه موها مثل؛ بند انداختن پرهیز کند. چون کندن مو از ریشه با بند یا موچین یا کرم های موبر، باعث میشود. ریشه موها خراب شده. و تاثیر لیزر درمانی کمترمیشود. توصیه دیگر این است. که از افتاب برای جلوگیری از لک پرهیز کنید. و مرتبا صبح و ظهر نیم ساعت قبل از بیرون رفتن از ضدافتاب استفاده کنید. هر چند احتمال لک بعد از لیزر با وجود لیزرهای جدید بسیار کم است.
احتمالا باید بدانید، که هر چه موها تیره تر و کلفت تر باشد. تاثیر لیزر نیز بیشتر است. چون اکثر لیزرها روی موهای بور و کم رنگ تاثیر کمتری دارند. و حدودا میتوانند ۳۰ تا ۴۰درصد این موها را از بین ببرند. ولی لیزر هایی هم وجود دارند. که روی موهای کم رنگ و نازک هم تاثیرخوبی دارند. همچنین؛ محل موهای زائد در اثر لیزر و تعداد جلسات ان نیز تاثیر دارد.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *