هرآنچه که باید درباره لیزر بیکینی بدانید!

هرآنچه که باید درباره لیزر بیکینی بدانید!

بعضی از افراد از لیزر بیکینی میترسند! و فکر میکنند، که ممکن است. برای سلامتی و باروری آن ها مشکلاتی پیش آید. در این مطلب به تمام مزایا و معایب لیزر کردن این ناحیه می پردازیم.

مزایای لیزر بیکینی

بطور کامل به موضوع لیزر بیکینی و رفع موهای زائد این ناحیه و تمام نکات مثبت آن میپردازیم.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

1. دائمی بودن اثر

روش های موقت رفع موهای زائد مثل؛ ژیلت، اپیلاسیون و دستگاه اپی لیدی علاوه بر موقتی بودن، عوارض پوستی بسیاری دارند. با انجام چند جلسه لیزر دیگر احتیاجی به استفاده از روش های موقتی نیست. و موهای زائد بطور کامل از ناحیه بیکینی حذف می گردند.😉

2. کاهش زمان شیو

با لیزر بیکینی دیگر نیازی به هدر دادن وقت خود، ماهانه یا هفتگی نخواهید داشت.

3. صرفه جویی در هزینه

برخی هزینه انجام لیزر را زیاد می دانند. اما درواقع؛ با انجام چندین جلسه لیزر بطور کلی از شر هزینه های رفع موهای زائد خلاص خواهید شد. در صورتی که از روش های دیگر مانند؛ اپیلاسیون برای حذف موها استفاده می نمایید. باید در یک سال هزینه زیادی را برای آن بپردازید.

هرآنچه که باید درباره لیزر بیکینی بدانید!

4. رفع تیرگی پوست

شیو کردن و استفاده از ژیلت باعث ایجاد تیرگی در ناحیه بیکینی شده. به علت خارج نشدن مو از ریشه. با انجام لیزر فولیکول و ریشه موهای زائد از بین رفته. و باعث میشود. پوست ناحیه بیکینی صاف و سفید گردد.

5. عوارض بسیار خفیف و کم

استفاده از ژیلت در ناحیه بیکینی منجر به حساسیت پوستی و ایجاد جوش میشود. تکرار متداوم شیو باعث تیرگی و زبری شده. بعد از انجام لیزر فرد قرمزی خفیفی را در پوست احساس می نماید. که با استفاده یک پماد التیام بخش بعد از چند ساعت رفع می گردد.

عوارض لیزر بیکینی چیست؟

لیزر کردن دارای عوارض بسیار خفیفی می باشد. اما نکات مهم دیگری وجود دارد، که باید آن ها را بدانید.

هرآنچه که باید درباره لیزر بیکینی بدانید!

1. وجود اختلال هورمونی و نتیجه عکس

بعضی افراد به علت های گوناگون دچار اختلالات هورمونی هستند. و در این مواقع رشد موهای زائد بیشتر است. و با لیزر بیکینی نمی تواند به طور دائمی آن ها را از بین برد. حتما قبل از انجام لیزر آزمایشات هورمونی انجام دهید.

2. موهای کرکی و نازک نتیجه معکوسی دارد!

برای لیزر، موهای زبر و ضخیم اثر بخش میباشد. و در صورت وجود موهای کرکی نه تنها از بین نمیرود. بلکه باعث افزایش و ضخیم تر شدن آن ها نیز میشود.

3. وجود درد لیزر بیکینی

اگرکه ریشه موهای زائد بسیار قوی باشد. میزان درد بیشتر خواهد بود. برای رفع درد می توان، از پماد بی حسی استفاده کرد. مورد اصلی ترین برای کاهش درد، وجود دستگاه خنک کننده است. اگر خنک کننده استانداردی؛ مورد استفاده قرار بگیرد. درد کمتری را تحمل خواهید کرد.

4. سوختگی در ناحیه لیزر

بدانید و مراقب باشید که؛ در صورت وجود دستگاه غیر استاندارد و اپراتور غیر متخصص، ممکن است پوست فرد در هنگام لیزر بیکینی دچار سوختگی شود! سوختگی ناشی از لیزر بسیار عمیق و دردناک خواهد بود. پس حتما قبل از انجام لیزر از اطلاعات کافی برخوردار شوید.

نکات مهم در لیزر بیکینی

جلسات لازم، برای رسیدن به نتیجه مطلوب حتما باید حدود 8 الی 10 جلسه باشد. در غیر این صورت موهای زائد بطور کامل از بین نخواهد رفت. مدت زمان هر جلسه بستگی به ناحیه مورد نظر دارد. مثلا؛ لیزر کل بدن یک ساعت و لیزر بیکینی 15 دقیقه طول می کشد.

هرآنچه که باید درباره لیزر بیکینی بدانید!

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

آیا لیزر بیکینی باعث ناباروری میشود؟

خیر! جواب این سوال منفی است. هنوز هم برخی افراد، بر این باور غلط هستند. که با انجام لیزر ممکن است قدرت باروری خود را از دست دهند. و آسیبی به اندام تناسلی وارد شود. بدانید که اشعه لیزر قدرت نفوذ در بافت ها را ندارد! و نمی تواند باعث ایجاد بیماری ها و یا ناباروری شود. همه افراد متاهل و مجرد می توانند از این روش برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی خود استفاده نمایند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *