همه چیز درباره خالکوبی و لیزر

همه چیز درباره خالکوبی و لیزر

پاک کردن تاتو با لیزر

خالکوبی ها فقط پس از یک بار استفاده از لیزر ناپدید نمی شوند. بلکه؛ پاک کردن کامل خالکوبی بطور متوسط ​​حداقل ۲ و نیم سال طول می‌کشد. درمان‌های لیزری باید با فاصله سه ماه از یکدیگر برنامه‌ریزی شوند. تا بیشترین بهره را از هر درمان ببرید. این به بدن شما اجازه داده. تا جایی که می‌تواند رنگدانه های خالکوبی را بشکند.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

نکاتی که باید درباره خالکوبی و لیزر بدانید!

1. پزشک یا متخصص پاک کردن خالکوبی

حتما کارشناس و متخصص برای حذف تاتو پیدا کنید.

2. تمام جوهر را خارج کنید.

پاک کردن جوهر رنگی و روشن به سختی انجام می‌شد،در لیزر موهای زائد، لیزر فقط به سمت رنگ‌های تیره مانند سیاه جذب می‌شود

3. استفاده از کرم ضد آفتاب

وقتی فهمیدید از خالکوبی روی بدن خود ناراضی هستید، بلافاصله از ضد آفتاب اکسید روی روی آن استفاده کنید. شایع ترین دلیلی که مردم نمی توانند لیزر شوند این است. که خالکوبی آنها در معرض نور خورشید قرار گرفته است. با استفاده از اکسید روی در هر زمانی که بیرون هستید، به محافظت از خالکوبی خود کمک می کنید. که به شما امکان می دهد بدون توجه به فصل لیزر کنید.

4. مطمئن شوید که برنامه خود را مسدود کرده اید.

در حالی که برخی از جلسات لیزر سریع و آسان هستند، همه اینگونه نیستند. مال من حدود 45 دقیقه طول کشیده است. زیرا قبل از عکس گرفتن، نواحی را تمیز می کنیم، لیدوکائین را برای انجماد به آنها تزریق می کنیم، آنها را لیزر می کنیم، آنها را یخ می زنیم. و سپس آنها را پانسمان می کنیم.

5. احساس کمی درد در طول جلسه

درد کاملاً فردی است. اما یک کرم بی‌حس کننده موضعی به کنترل درد کمک میکند. اگر نگران درد هستید،از قبل با پزشک خود مشورت کنید.

6. مراقبت بعد از حذف خالکوبی

شما به چیزهایی مانند Aquaphor، بانداژ و حتی لباس هایی نیاز دارید. که روی خالکوبی شما قرار نگیرند.

7. پوشش خالکوبی

یکی از روش‌های پاک کردن خالکوبی که زیاد درباره آن صحبت نمی‌شود، نیمه‌پاک کردن است. یعنی اگر نمی‌خواهید تاتوهای خود را کاملاً پاک کنید، می‌توانید به سادگی آن‌ها را به اندازه کافی سبک کنید.

8. امکان ایجاد زخم بعد از پاکسازی

خطرات به این اندازه نیست، رنگدانه پوست شما می تواند روشن شود. که باز هم دلیل بیشتری برای رجوع به اولین نکته در این لیست است. مراجعه به یک پزشک یا متخصص واجد شرایط.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهاي زائد پالاديوم سه طول موج الكساندرايت دايود انديگ ٢٠٢٢ به شماره های ذکر شده، مراجعه کنید.🔰

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *