همه چیز درباره لیفت شقیقه

همه چیز درباره لیفت شقیقه

لیفت شقیقه امروزه؛ یکی از رایج ترین عمل های زیبایی محسوب میشود. که در این مقاله قصد داریم، اطلاعاتی را درباره این عمل زیبایی به شما گزارش دهیم. با ونوس اسکین همراه شوید.

لیفت شقیقه چیست؟

در این عمل زیبایی، گوشه ابرو به سمت بالا کشیده می‌شود. که این کار باعث از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی و سفت شدن پوست ناحیه  شقیقه می‌شود. بعد از این عمل چشمان بازتر و صورت به سمت بالا کشیده‌ می‌شود. که باعث جوان‌ تر دیده شدن خواهد شد. شاید یک عمل بسیار ساده و بی خطر بنظر بیاید، اما به علت وجود عروق خونی در اطراف شقیقه این عمل بسیار حساس است.

لیفت شقیقه با روش های متفاوتی همانند؛ جراحی، تزریق بوتاکس و لیفت شقیقه با نخ انجام می‌شود. جراحی شقیقه دائمی بوده. اما سایر روش ها موقتی هستند. و باید سالیانه تمدید کنید.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس بگیرید.🔰

تفاوت لیفت شقیقه و لیفت ابرو در چیست؟

در لیفت ابرو، ابرو بالا رفته. و چروک پیشانی، خط اخم، افتادگی‌ های ابرو، خطوط بین ابرو اصلاح می‌شود. اما در عمل شقیقه گوشه کناری ابرو و قسمت انتهایی پیشانی به سمت بالا کشیده می‌شود. عمل لیفت ابرو تغییرات زیادی ندارد. و به راحتی نمیتوان متوجه آن شد. اما در شقیقه چهره و صورت تغییرات زیادی بوجود می آورد.

آیا عمل لیفت شقیقه عوارضی دارد؟

باید گفت؛ هر عملی چه زیبایی باشد. و چه زیبایی نباشد. خطرات و عوارض احتمالی خود را خواهد داشت! عمل زیبایی شقیقه هم بدین گونه است. پس از هر نوع عملی، امکان عفونت در آن ناحیه وجود دارد. برای رفع این عارضه باید بعداز عمل آنتی بیوتیک مصرف شود. عدم تقارن و یکسانی بین ابروها هم می‌تواند یکی از عوارض رایج در این عمل باشد. که کاملاً به پزشک مورد نظر و مهارت وی بستگی دارد. همچنین؛ احساس سوزش، درد، تورم و قرمزی در ناحیه جراحی در این عمل وجود دارد. آسیب دیدن اعصاب حرکتی ابرو که باعث میشود. حرکت ابرو مختل شود. و ایجاد اسکار در قسمت جراحی شده نمایان است.

مراقبت های پس از عمل

موضوع مهم در مراقبت این عمل خوابیدن است! بهتر بوده. تا دو هفته بعداز عمل به پشت بخوابید. چون به پهلو خوابیدن ممکن است. باعث باز شدن بخیه شود. همچنین؛ عرق کردن باعث عفونت بخیه میشود. بالشت و ملحفه‌ مورد استفاده باید تمیز باشد. در معرض نور مستقیم خورشید نباشید. برای رفع زودتر ورم و کبودی ها بهتر است. از کمپرس سرد استفاده کنید. به هیچ وجه فعالیت‌های فیزیکی سنگین و شدید نداشته باشید. در ساعات اولیه پس از عمل بهتر است. که پانسمان خود را عوض کنید. تا دو روز بعداز عمل هم حمام نروید.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس بگیرید.🔰

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *