پاکسازی پوست چقدر اهمیت دارد؟

پاکسازی پوست چقدر اهمیت دارد؟

اهمیت پاکسازی

پاکسازی یک بخش ضروری از هر روتین مراقبت از پوست میباشد. و همچنین؛ انتخاب پاک کننده مناسب با پوست شما بسیار مهم است.

🔰برای اطلاع از دستگاه هیدروفیشیال 7 کاره با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

پاکسازی پوست چقدر اهمیت دارد؟

آیا باید به پاکسازی پوست در AM(روز) و PM(شب) توجه کرد؟

در صبح، پاکسازی صورت به دلیل فرآیند لایه برداری طبیعی که در هنگام خواب رخ می دهد، مفید است. تمیز کردن صورت هنگام بیدار شدن از خواب به حذف هر گونه سموم، سلول های مرده پوست و چربی های اضافی که ممکن است. پوست در طول شب ترشح کند، کمک می کند. پاک کننده مناسب پوست را متعادل می کند.

در شب، مهم است. که حتما آرایش، کثیفی ها و مواد زائد که پوست شما در طول روز جمع آوری کرده است. را بشویید. همچنین تغییرات فیزیولوژیکی خاصی در پوست در طول شب رخ می دهد. و هرگونه ناخالصی سطحی مانع از بازسازی صحیح پوست می شود. از آنجایی که پوست برای انجام صحیح این کار به اکسیژن موجود در صورت تمیز نیاز دارد. و دوباره امکان نفوذ بهتر هر محصول مراقبت از پوست PM را فراهم می کند.

چرا پاکسازی مهم است؟

Surface build up را حذف کنید. تمیز کردن، از بین بردن کثیفی، روغن و سایر زباله های ناخواسته را تسهیل می کند. در طول روز پوست صورت شما بطور مداوم با باکتری ها، آلاینده ها، ویروس ها، کثیفی ها و سلول های قدیمی (مرده) پوست پوشانده می شود. پاکسازی این سطح را از بین می برد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر موهای زائد تيتانيوم 2022 با شماره های ذکر شده. در سایت تماس حاصل فرمایید.🔰

پاکسازی پوست چقدر اهمیت دارد؟

افزایش نفوذ روتین مراقبت از پوست

پاکسازی بهترین راه برای آماده کردن پوست برای سایر محصولات مراقبت از پوست است. منافذ نه تنها می توانند باعث ایجاد جوش شوند. بلکه از جذب سایر محصولات مراقبت از پوست نیز جلوگیری می کنند. پاکسازی روزانه به پاکسازی منافذ پوست کمک کرده. و اطمینان حاصل می کند. که مواد فعال موجود در مرطوب کننده ها و سرم های شما می توانند به لایه های عمیق تر پوست نفوذ کنند.

تقویت هیدراتاسیون

پاکسازی به تنظیم pH سطح پوست کمک می کند. امکان نگهداری آب و محصول کافی

نحوه صحیح پاکسازی چگونه است؟

پاک کننده را حداقل یک دقیقه دور صورت خود ماساژ دهید. این کار باعث می شود. زمان کافی برای پاکسازی کامل داشته باشید. و واقعاً پاک کننده و مواد فعال آن روی پوست تأثیر بگذارد. 1الی3 دقیقه کافی است. در پاکسازی نباید زیاد بشویید و پوست را مالش شدید بدهید!

پاکسازی پوست چقدر اهمیت دارد؟

دمای آب هم مهم میباشد. بدانید که؛ آب گرم منافذ را باز نمی کند. و آب سرد هم آنها را نمی بندد. در واقع، آب داغ می‌تواند روغن‌ های ضروری پوست را از بین ببرد. و تغییر دمای آب فقط به پوست ضربه وارد می‌کند. درنتیجه؛ بهتر است. با آب ولرم یا سرد بشویید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *