چه سنی برای لیزر موهای زائد مناسب است

چه سنی برای لیزر موهای زائد مناسب است

ما در این مطلب می خواهیم برای شماچه سنی برای لیزر موهای زائد مناسب است را شرح بدهیم .

در مرکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد می توانید اطلاعات کاملی در مورد دستگاه ها بدست بیارید.

یک چیز عالی در مورد این درمان این است که در هر سنی موثر است. چه 19 ساله یا 89 ساله باشید، این درمان بهترین راه برای کاهش دائمی موهای شما است. بهترین زمان برای شما برای درمان زمانی است که متوجه شوید موهای ناخواسته ای دارید که بدون آن ها خوشحال تر خواهید بود.

این روش حذف موهای زائد حتی برای نوجوانان بی خطر است. بسیاری از نوجوانان در جاهایی شروع به مو شدن می‌کنند که نمی‌خواهند و معتقدند که بعد از بلوغ به سادگی از آن رشد می‌کنند. متاسفانه، این مورد نیست. با این حال، نوجوانان با رضایت والدین خود می توانند با خیال راحت به درمان موثر حذف موهای زائد دسترسی داشته باشند.

موهای ناخواسته در بزرگسالان جوان

در 20 و 30 سالگی، با تثبیت خود در حرفه و دنیای بزرگسالان، زندگی شما شلوغ تر می شود. وقتی نوجوان هستید، زمان زیادی برای اصلاح و کندن موهای زائد دارید. با افزایش سن، زمان کمتر و کمتری برای خلاص شدن از شر موهای زائد دارید و این می تواند به یک کار سنگین تبدیل شود.

اگرچه ممکن است خلاص شدن از شر موهای زائدتان فقط یک اقدام کوچک بهداشتی به نظر برسد، اما با شلوغ‌تر شدن در زندگی‌تان، به راحتی می‌توانید این موضوع را کنار بگذارید. و بدتر از آن این است که عزت نفس شما نیز ممکن است با موهای زائدتان شروع به کاهش کند.

به همین دلیل است که بسیاری از جوانان برای از بین بردن موهای زائد خود به دنبال درمان لیزر موهای زائد هستند. زمان مناسبی برای سرمایه گذاری روی عزت نفس و آینده تان است.

موهای ناخواسته در افراد مسن

بسیاری از افراد مسن تا اواخر عمر با موهای ناخواسته مقابله نکرده اند. افزایش سن باعث تغییرات زیادی در بدن می شود و یکی از آنها می تواند ریزش مو در جاهایی باشد که قبلاً مو نداشتید. یا موهایی که از قبل وجود داشته اند ممکن است ضخیم تر شده و از بین بردن آنها دشوارتر شود.

همچنین ممکن است متوجه شوید که روش‌های بهداشتی که قبلاً مشکلی برای شرکت منظم در آنها نداشتید، اکنون دشوارتر شده‌اند. به عنوان مثال، اصلاح ممکن است شروع به تحریک پوست شما کند. یا کندن و اپیلاسیون ممکن است به دلیل نازک شدن پوست که با افزایش سن رخ می دهد، دردناک تر باشد.

هیچ وقت برای خلاص شدن از شر موهای زائد دیر نیست. فکر نکنید که فقط به دلیل اینکه یک فرد مسن هستید، برای انجام لیزر درمانی خیلی پیر هستید. زمان بسیار خوبی برای شروع احساس راحتی بیشتر در پوست است.

لیزر موهای زائد

در طول درمان، لیزر نوری از خود ساطع می کند که توسط رنگدانه مو جذب می شود. هنگامی که انرژی نور جذب شد، به انرژی گرمایی تبدیل می شود. گرما به فولیکول داخل پوست شما که مسئول تولید مو است آسیب می رساند. سپس فولیکول آسیب دیده در آینده برای تولید مو مشکل تری دارد.

روش های دیگر از بین بردن مو چیست؟

واضح است که راه های دیگری برای خلاص شدن از شر موهای زائد وجود دارد. پس چرا لیزر بهترین گزینه است و چرا بسیاری آن را نسبت به روش های دیگر انتخاب می کنند؟ بیایید سایر روش های ممکن را بیشتر بررسی کنیم تا ببینیم چرا حذف لیزر بهترین گزینه است.

اصلاح

یکی از محبوب ترین روش ها برای از بین بردن نواحی بزرگ مو، اصلاح است. خرید ریش تراش ارزان است و به راحتی می توانید آن را در خانه انجام دهید. اما مدت زمانی که طول می کشد تا مرتباً اصلاح شود، شگفت انگیز است. تحقیقات نشان می دهد که یک زن به طور متوسط ​​85 روز از زندگی خود را صرف اصلاح می کند! وقتی شروع به اصلاح می کنید، موهای نرم شما هر بار ضخیم تر و سفت تر می شوند. و باید به طور منظم این کار را برای همیشه ادامه دهید!

کرم های موبر

کرم های مختلفی در بازار وجود دارد که موها را از بین می برد. اگرچه ممکن است بوی آنها کمی بهتر از یک دهه پیش باشد، اما این به این دلیل نیست که مضرات کمتری دارند. کرم های موبر مملو از مواد شیمیایی خشن هستند که اساسا موهای شما را به ژله تبدیل می کنند. در حالی که این یک راه موثر برای از بین بردن موهای شما است، اما به سلامت پوست شما نیز آسیب می رساند. به علاوه، از آنجایی که شما فقط از شر موها از روی پوست به سمت بالا خلاص می شوید، باید به استفاده از این کرم ها به همان اندازه که باید اصلاح کنید، ادامه دهید.

اپیلاسیون

معروف است که اپیلاسیون بسیار دردناک است. حتی اگر خودتان هرگز اپیلاسیون نشده‌اید، قطعاً برخی از قسمت‌های تلویزیونی را دیده‌اید که درد شدید اپیلاسیون یک خط داستانی است. بنابراین، در حالی که این یک راه موثر برای خلاص شدن از شر مو است، ارزش درد ندارد. بعلاوه، اپیلاسیون موها را به طور دائمی مانند لیزر درمانی کاهش نمی دهد.

سوالات متداول

بیایید برخی از رایج ترین سوالات در مورد این درمان را مرور کنیم.

چند درمان برای کاهش دائمی مو لازم است؟

برای کاهش دائمی موهای زائد شما بین دو تا ده درمان طول می کشد. همچنین بستگی به نوع لیزر مورد استفاده دارد. در اسپا نور، ما از لیزرهای سطح بالای Cynosure و Sciton BBL استفاده می کنیم که هم توسعه دهندگان و هم تولیدکنندگان پیشرو در عرصه هستند. این بدان معناست که لیزرهای ما از فناوری پیشرفته استفاده می‌کنند تا پوستی صاف و بدون مو را به شما ارائه دهند.

هر چند وقت یک بار می توان لیزر درمانی کرد؟

هر چند وقت یک‌بار می‌توانید لیزر درمانی انجام دهید به ناحیه‌ای که تحت درمان هستید بستگی دارد. به این دلیل است که این درمان در طول دوره درمان بسیار موثر است

برخی از متخصصان لیزر موهای زائد نیز به دلایل مختلف در درمان نوجوانان با لیزر موهای زائد مردد هستند. بزرگترین مانع این است که هورمون های نوجوانی می توانند باعث رشد سریع مو شوند، حتی بعد از یک جلسه لیزر موهای زائد. اگرچه این درمان از شر موهایی که در حال رشد هستند خلاص می شود، اما تاثیری روی موهایی که در هفته ها یا ماه های بعد از درمان رشد می کنند، نخواهد داشت.

بسیاری از نوجوانان متوجه می شوند که برای دستیابی به نتایج دلخواه خود، هر ساله به چندین درمان حذف موهای زائد نیاز دارند. علاوه بر این، لیزر موهای زائد یک گزینه گران‌قیمت برای رفع موهای زائد است و والدین ممکن است تصمیم بگیرند که گزینه‌های ارزان‌تری را انتخاب کنند. اگر هم نوجوانان و هم والدین درک کنند که چندین جلسه لیزر موهای زائد ممکن است ضروری باشد، این درمان می تواند راهی موثر و ایمن برای نوجوانان برای از بین بردن موهای زائد بدن باشد. در حالی که متخصصان متعدد لیزر موهای زائد وجود دارند، این ایده عاقلانه ای است که یک متخصص زیبایی پزشکی را پیدا کنید که به طور منظم با این گروه سنی کار می کند تا بهترین نتیجه را تضمین کند.

راه حل های سفارشی

امروزه انواع مختلفی از لیزرها در دسترس هستند، بنابراین، متخصصان زیبایی می توانند درمان را با توجه به رنگ مو و رنگ پوست شما سفارشی کنند. اگر فرزند شما برای لیزر موهای زائد می رود، نیازهای او را با یک متخصص زیبایی در میان بگذارید تا مطمئن شوید که بهترین لیزر را برای رنگ آمیزی متمایز فرزندتان استفاده می کند. این درمان روی پوست برنزه به خوبی جواب نمی دهد، بنابراین اگر کودک شما زمان زیادی را زیر نور خورشید می گذراند، لیزر موهای زائد ممکن است بهترین گزینه برای او نباشد. در حالی که لیزر موهای زائد راه حل دائمی کاهش موهای زائد را ارائه می دهد، یک گزینه فعال و ایمن برای انواع پوست است. مراجعین باید بتوانند به تمام قرارهای برنامه ریزی شده خود پایبند باشند و به میزان مناسب جلسات مورد نیاز در طول مدت درمان لیزر خود ادامه دهند.

انجام لیزر موهای زائد برای نوجوانان چقدر ایمن است؟

بخشی از سال های نوجوانی شامل برخورد با فشار همسالان است. ممکن است شما یک دختر جوان هستید که به ظاهر خود حساس است یا مدلی هستید که حذف موهای زائد می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست را برای شما ایجاد کند و ممکن است از خود بپرسید که آیا لیزر موهای زائد برای شما گزینه ایمنی است یا خیر. خوب، پاسخ مثبت است، اگر به درستی توسط یک متخصص آموزش دیده، با تجربه و تایید شده انجام شود. اگر کمتر از هجده سال سن دارید، نیاز به رضایت کتبی و حضور یکی از والدین خود در اولین جلسه مشاوره دارید. خطرات لیزر موهای زائد هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان یکسان است. حداقل سن پذیرفته شده برای شروع درمان لیزر موهای زائد می تواند تا چهارده سالگی باشد، حتی اگر متخصصان توصیه می کنند که صبر کنید تا نوجوانی به بلوغ برسد.

‫2/5 ‫(1 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *