کدام دستگاه لیزر مناسب تر است؟

کدام دستگاه لیزر مناسب تر است؟

چگونه دستگاه لیزر مناسب پوست خود را تشخیص دهیم؟

از مهمترین مراحل انجام لیزر موهای زائد تشخیص و انتخاب دستگاه لیزر مناسب با پوست و جنس موهای هر فردی میباشد. مهم نیست، کدام قسمت از بدن خود را میخواهید لیزر کنید. به کلینک لیزری که دستگاه قوی ندارند. بعلت استفاده از آی پی ال ضعیف پس از چند ماه موهای شما مجددا رشد میکند. و تمام هزینه صرف شده، هدر خواهد رفت. پس باید به مرکزی بروید. که بهترین دستگاه لیزر مو را دارد. دستگاه دایود الکس سوپرانو از قویترین دستگاههای لیزر مو بوده. که موهای زائد در کمترین تعداد جلسات که 4 الی 8 جلسه است. از بین می برد.

🔰برای اطلاع از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 باما تماس بگیرید.🔰

یکی از سخت ترین کارها برای مراجعه کنندگان تشخیص دستگاه مناسب برای لیزرمو میباشد. که بهترین گزینه پیشنهادی این است. که بر روی بخشی از بدن لیزر را تست کنید. این یکی از روش مطمئن برای تشخیص دستگاه مناسبتان میباشد. این تست در بیشتر کلینیک های پوست و مو که خدمات لیزر مو و میکرو نیدلینگ ارائه می دهند. رایگان انجام میشود. موارد احتمالی منفی و ضرری که یک دستگاه لیزر مو نامناسب می تواند برای بیمار ایجاد کند میتواند متعدد باشد.

کدام دستگاه لیزر مناسب تر است؟

نتایج منفی دستگاه لیزرمو ضعیف چیست؟

– ایجاد تاول و سوختگی بر روی پوست که باعث بوجود آمدن لکه های دائمی پررنگ و کمرنگ بر روی پوست بیمار و محل درمان خواهدشد.
– دستگاه ضعیف باعث شده، تعداد جلسات درمان افزایش یافته. و هزینه های بیشتری پرداخت شود.
– نتیجه کوتاه مدت باعث رشد مجدد موها در چند ماه بعد خواهد شد.

البته این موارد ذکر شده، تنها مربوط به دستگاه نامناسب لیزر و اصولا شبه لیزر میباشد. و همچنین اپراتور غیر حرفه ای هم بسیار در این موارد دخیل است. در انتخاب کلینیک و دستگاه و اپراتور حرفه ای برای نتیجه گیری عالی، مراقب باشید.

‫1/5 ‫(1 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *