خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن برای سنندج

خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن برای سنندج

در این مطلب قصد داریم تا مطالبی را در مورد خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن برای سنندج اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم.لیزر موهای زائد بدن یک روش کاربردی برای از بین‌بردن موهای زائد است.
لیزر باعث کاهش موهای زائد و نازک‌تر شدن آن‌های می‌شود.
این روش با استفاده از نور لیزر و گرمایی که تابش آن ایجاد می‌کند، به عمق مشخصی از پوست نفوذ کرده و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار داده و به آن آسیب می‌رساند. و این موهای زائد را از بین می برد و باعث لطافت پوست می شود

فولیکول مو اصلی‌ترین دلیل رویش مو است. آسیب رساندن به آن باعث توقف رویش مو و از بین‌رفتن موهای زائد می‌شود.  لیزر موهای زائد سلول‌های تولید کننده مو در ریشه را هدف قرار می‌دهد و باعث از بین بردن طولانی مدت یا دائمی آن‌ها می‌شود.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

با توجه به این‌که لیزر کردن، راه حلی بسیار ساده و ایده‌آل برای از بین بردن موهای زائد است، بسیاری ممکن است شک داشته باشند که آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست یا نه؟ جواب این سوال «خیر» است.

لیزر کردن گردن هیچگونه سرطانی را با خود به همراه نمی‌آورد.
با این حال باید به این نکته توجه داشته باشید که انجام لیزر باید توسط اپراتورهای دوره دیده و متخصص انجام شود تا آسیبی به پوست شما وارد نشود.
همینطور محیطی که لیزر در آن انجام می‌شود باید از تهویه مناسب برخوردار باشد.
چون گازی که از سوختن مو آزاد می‌شود می‌تواند خطر آفرین باشد و اگر تهویه اتاق مناسب نباشد، استنشاق این گاز می‌تواند خطراتی به همراه داشته باشد.
علاوه بر این فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد را باید رعایت کنید تا خطری سلامتی پوست شما را تهدید نکند. این فاصله باید در حدود ۱ ماه باشد

لیزر الکساندرایت:

کلینیک‌های زیبایی معروف و مطمئن معمولا از دستگاه لیزر الکساندرایت برای از بین بردن موهای زائد و همچنین برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌کنند
لیزر الکساندرایت یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های لیزر برای موهای زائد است.
دلیل آن هم این است که این لیزر از سنگ الکساندرایت استفاده می‌کند.
این سنگ زیبا، حتی از الماس هم گران‌تر و مستحکم تر است و هم خواص درمانی دارد
و هم در جواهرسازی از آن استفاده می‌شود، یاقوت الکساندرایت از یک نوع ماده معدنی به نام کریسوبریل به دست می‌آید.
بسیاری اعتقاد دارند که این سنگ نماد خوشبختی و شانس است و غم و افسردگی  و ناراحتی را از شما دور می‌کند! این سنگ که معمولا در در ۲ رنگ یاقوتی یا آبی مایل به سبز دیده می‌شود.

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت:

لیزر الکساندرایت قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارد.
امکان تنظیم میزان انرژی لیزر و همینطور عرض پالس باعث می‌شود تا این لیزر، گزینه‌ای ایده‌آل برای انواع پوست و رفع انواع موهای زائد مانند موهای نازک، روشن، موهای ضخیم یا کرکی باشد.
این دستگاه معمولا از گاز برای خنک کردن پوست استفاده می‌شود.
این کار باعث می‌شود تا شما پوست شما در حین انجام لیزر، دچار سوختگی  و خرابش نشود و حتی درد خاصی را هم احساس نکنید.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *