نحوه رفع ترک های پوستی توسط لیزر

نحوه رفع ترک های پوستی توسط لیزر

در اینجا میخواهیم در مورد نحوه رفع ترک های پوستی توسط لیزر اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم.پوست ما سه لایه مختلف سطحی ، میانی و عمقی دارد. ترک ها زمانی اتفاق می افتند که پوست ما در لایه وسطی شروع به کش آمدن و ترک خوردن میکند! در واقع پوست در لایه دوم پاره می شود.
ترکها به دلایل مختلف مثل تغییر وزن ناگهانی، چاقی و لاغری ، بارداری، بلوغ، تغییرات هورمونی، مصرف یکسری داروهای کورتونی و عضله سازی و حتی به دلایل ژنتیکی به وجود می آیند..

کربوکسی تراپی  :

در این روش با تزریق گاز کربن دی اکسید  به زیر پوست ( درست در محل ترک ها ) پوست را به ارسال هرچه بیشتر اکسیژن به ناحیه تزریق شده وادار میکنیم! تنها راه رسیدن اکسیژن بیشتر، رسیدن جریان خون بیشتر به ناحیه مذکور است.
بدین ترتیب جریان خون زیادتر از حد نرمال همراه با اکسیژن فراوان به ناحیه مورد نظر می رسد که به ترمیم بافت مورد نظر کمک شایانی می کند.
کربوکسی تراپی نیز ممکن است نتواند به تنهایی پاسخگوی کلیه ترک های پوستی باشد و نیاز است به عنوان درمان مکمل استفاده شود.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

چرا درمان ترکها سخت است و کرم و لوسیون ها اغلب بی فایده هستند؟

بسیاری از افراد تصور میکنند با استفاده از لوسیون ها ، کرم ها و روغن های گیاهی و شیمیایی مختلف از بروز ترک های پوستی پیشگیری کنند و یا حداقل آثار آن را محو کرده و ظاهر ترکها را بهبود ببخشند.
ولی باید گفت تمامی این مواد تنها اثرات ترمیمی سطحی و جزیی دارند . هیچ یک از این مواد قابلیت نفوذ به لایه دوم پوست(محل اصلی شکل گیری ترکها) را ندارند.
بنابر این شما با مالیدن کرم و روغن تنها به بهبود لایه رویی و بیرونی پوستتان می پردازید!
در واقع شما به درمان هایی نیاز دارید که قابلیت نفوذ به عمق پوست و لایه های درونی تر را داشته باشن

شکل ظاهری ترک پوستی

ترکها رگه‌های موج‌داری هستند که در پوست می توانند به رنگ‌های مختلفی پدیدار گردند. با گذشت زمان ممکن است از قرمز به صورتی، سفید یا قهوه ای روشن تغییر رنگ دهند و کوچک‌تر و کم‌رنگ‌تر شوند.
ترک پوستی معمولا در قسمت‌هایی همچون بازوها، سینه‌ها، باسن، ران‌ها، شکم و بالاتنه به‌وجود می‌آید

 لیزر فوتونا:

به جرات می توان گفت هیچ کدام  از روش های درمان ترک پوستی به اندازه درمان لیزری موثر نیستند. در کلینیک جوانسازی و لیزر دلتا برای درمان ترکهای پوستی (استریا یا استرچ مارک) از لیزر  اربیوم اندیاگ فوتونا استفاده می شود.
این دستگاه با نفوذ امن به عمق پوست قابلیت درمان و کاهش تدریجی ترکهای قرمز (تازه) و سفید (قدیمی) را دارد.

پلاسمای گرم :

در پلاسمای گرم با جمع کردن پوست اضافه ترک ها مخصوصا در نواحی که پوست شل و افتاده است به ترمیم بافت پوست کمک می کنیم. ممکن است پلاسمای گرم به تنهایی پاسخگوی درمان همه ترک ها نباشد
و نمی توان هر نوع ترک پوستی را کاندیدای مناسبی برای روش پلاسمای گرم دانست.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *