اصلاح موهای زائد بدن برای مردان مفیداست یا مضر؟

اصلاح موهای زائد بدن برای مردان مفیداست یا مضر؟

در اینجا می خواهیم در مورد اینکه اصلاح موهای زائد بدن برای مردان مفید است یا مضر؟ اطلاعاتی را به شما گزارش  دهیم.اصلاح موهای بدن دارای فواید زیادی برای مردان، خصوصا شناگران حرفه‌ای و بدن‌سازان، است
و حتی می‌تواند تعریق بدن را هم کاهش بدهد. البته بعضی از مردان نیز به‌خاطر مُدهای روز به اصلاح موهای بدن علاقه دارند.

اصلاح موی بدن مردان موثر بر شناگران

اگر شناگر هستید، اصلاح موهای بدن واقعا برای شما مفید است. طبق گزارشی که Human Performance Laboratory در سال ۱۹۹۲ منتشر کرد، اصلاح موهای بدن باعث می‌شود که کیفیت شنای افراد حدود ۵ درصد بهتر شود.
به همین دلیل است که بسیاری از شناگران حرفه‌ای و مشهور همیشه موهای بدن خودشان را اصلاح می‌کنند
و بسیاری از شناگران رده قهرمانی حتی موهای سرشان را هم کاملا می‌تراشند.

دکتر جیمز ردون (روان‌شناس ورزشی تیم ملی آمریکا در مسابقات المپیک ۱۹۹۶)، می‌گوید: اصلاح موهای بدن دارای فواید جسمانی و روانی برای شناگران است. به‌گفته او، عدم وجود مو روی بدن باعث می‌شود
که شناگران سریع‌تر حرکت کنند
و عملکرد بهتری از خودشان به نمایش بگذارند. اصلاح موهای بدن حتی یکی از نشانه‌های تعهد شناگر به تیم ورزشی خودش است.

بدن‌سازان و وزنه‌برداران عمدتا موهای بدن‌شان را اصلاح می‌کنند تا حالت و خطوط عضله‌ها به‌خوبی نمایان شوند. در رقابت‌های قهرمانی بدن‌سازی، داشتن یک بدن صاف و بدون مو واقعا کیفیت بدن فرد بدن‌ساز را نمایان می‌کند.
داشتن موهای بیش از حد اجازه نمی‌دهد که عضله‌ها به‌درستی دیده شوند
و حتی می‌تواند عملکرد بدن‌سازان حرفه‌ای را در مسابقات قهرمانی تحت تاثیر قرار بدهد.

اصلاح موی بدن مردان برای بهداشت

مردانی که موهای بدن‌شان را اصلاح نمی‌کنند، حتما متوجه شده‌اند که این کار به ایجاد گرمای زیادی در بدن منجر می‌شود و درنتیجه می‌تواند دو پیامد ناخوشایند داشته باشد:
افزایش تعریق بدن و افزایش بوی بد بدن. این درحالی است که اصلاح کردن موهای زیربغل، قفسه سینه و موهای اطراف ناحیه تناسلی، واقعا می‌تواند
تعریق بدن را کاهش بدهد و احساس تمیزی و پاکیزگی بسیار بیشتری به مردان بدهد. این کارها خصوصا در فصل تابستان اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کنند.

اصلاح موی بدن مردان از منظر زیبایی

اگر به‌خاطر موهای زیاد بدن‌تان، احساس خجالت‌زدگی به شما دست می‌دهد یا احساس می‌کنید که شما را بد جلوه می‌دهند، می‌توانید همیشه این موها را در حالت اصلاح‌شده نگه دارید.
به‌علاوه، شاید شما واقعا ترجیح بدهید که بدن‌تان بدون مو باشد. پس قبل از رفتن به استخر برای شنا یا محیط‌های عمومی دیگر، موهای بدن‌تان را اصلاح کنید تا احساس ناخوشایندی در شما ایجاد نکنند.

در حال حاضر ماشین های اصلاح بدن مانندماشین اصلاح بدن براون به واسطه امکانات جانبی و سری های مختلفی که دارند، اصلاح موهای بدن با هر سلیقه ای را ممکن می سازند .
نشانه های مختلف دارند که برای نقاط حساس طراحی شده است و می توانید با انتخاب هر کدام از آن ها موی بدن خود را به اندازه های  0.8 و 0.6 و 0.3 میلیمتر برش دهید
هم چنین  شانه هایی با طراحی ریزی دارند که احتمال آسیب دیدن و التهاب پوست را به حداقل رسانده  و ایمنی را بهبود می بخشند .
برای استفاده از ماشین اصلاح بدن در حمام هیچ مشکلی وجود ندارد. چون کاملا ضدآب هستند و زیر دوش یا با فوم و ژل اصلاح می‌توان از آن استفاده کرد و بعد از استفاده هم به‌راحتی شسته و تمیز می‌شود.
 به همین دلیل اصلاح توسط این ماشین ها تبدیل به یکی از سریع ترین و در دسترس ترین روش ها برای حذف موقت موهای زائد بدن شده است.
روشی که شما را از شر همه تیغ های اصلاح خلاص می کند.

برای خرید دستکاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *