لیزر موهای زائد روی خال

لیزر موهای زائد روی خال

در این مطلب قصد داریم مطالبی را در مورد لیزر موهای زائد روی خال به شما گزارش دهیم.

لیزر موهای زائد یک روش کاربردی برای از بین‌بردن موهای زائد است. لیزر باعث کاهش موهای زائد و نازک‌تر شدن آن‌های می‌شود.

این روش با استفاده از نور لیزر و گرمایی که تابش آن ایجاد می‌کند، به عمق مشخصی از پوست نفوذ کرده و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار داده و به آن آسیب می‌رساند.

فولیکول مو اصلی‌ترین دلیل رویش مو است. آسیب رساندن به آن باعث توقف رویش مو و از بین‌رفتن موهای زائد می‌شود.  لیزر موهای زائد سلول‌های تولید کننده مو در ریشه را هدف قرار می‌دهد و باعث از بین بردن طولانی مدت یا دائمی آن‌ها می‌شود.

خال ها از سلول های پوستی تشکیل شده اند و ویژگی های سلول های پوستی از قبیل رشد مو را دارند.
رشد موهای زائد روی خال مساله ای اجتناب ناپذیر است.
افرادی که روی پوست خود خال دارند نگران این هستند که آیا این خال ها طبیعی هستند یا سرطانی!
ولی اصلا جای نگرانی نیست، چون بیشتر خال ها ظاهر طبیعی دارند و مشکلی ایجاد نمیکنند. با این وجود از دستکاری کردن آن ها باید خودداری کرد.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

لیزر موهای زائد خال ها خطرناک است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در برخی از مراکز، از لیزر کردن خال هایی که به صورت برجسته هستند خودداری میکنند.
فقط اقدام به لیزر موهای زائد خال هایی میکنند که برجستگی ندارند.
گرچه به طور قطعی نمیتوانیم بگوییم که لیزر کردن موهای زائد روی خال ها خطرناک است و هیچ شواهد و مدارکی هم مبنی بر این موضوع وجود ندارد،
اما به هر حال از حساس کردن این نقاط که باعث قرمزی و التهاب شود باید خودداری کرد.

همانطور که قبلا نیز گفته بودیم مناسب ترین اثر بخشی لیزر روی پوست های روشن با موهای زائد تیره است.
با توجه به اینکه موهای زائد روی خال ها تیره هستند و با رنگ خال که تیره است هماهنگی دارند، بنابراین لیزر نمیتواند اثر خوبی روی موهای زائد این منطقه داشته باشد.
با این وجود در برخی مراکز لیزر با استفاده از دستگاه های پیشرفته مثل کندلا میتوان نسبت به از بین بردن موهای زائد این منطقه اقدام کرد.

بهترین کار این است که قبل اینکه در مورد لیزر موهای زائد روی خال ها تصمیمی بگیریم،
آنها توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه شوند.

کیلینیک لیزر موهای زائد کلاربون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

درمان خال ها و لیزر صورت از نظر زیبایی یا پیشگیری از سرطانی شدن آنها چه موقع ضرورت می یابد؟

در اصل درمان خال ها جراحی است و چون جراحی خال معمولاً با به جا ماندن جای زخم همراه است؛ لذا باید در مورد برداشتن خال زمانی تصمیم گرفت که جای زخم جراحی آن از خود خال کم تر جلب توجه کند.

روش های دیگری هم برای برداشتن خال نظیر سوزاندن، تراشیدن، لیزر و مالیدن اسیدهای سوزاننده بر روی خال مرسوم است که از نظر علمی خالی از اشکال نیستند.
امروزه لیزر خال های صورت با توجه به کم بودن عوارض و سرعت بسیار بالا در ترمیم بافتی بسیار روش پر طرفداری می باشد.

در حالی که بیشتر خال ها بی ضرر هستند و نیازی به درمان ندارند، در برخی موارد، اگر به دلایل زیبایی شناختی یا موارد دیگر، خال را در معرض خطر سرطان قرار دهد یا بیمار را آزار دهد، باید برداشته شود. هنگامی که متخصص پوست یا پزشک شما خال خطرناکی را شناسایی کرد یا خالی را که می خواهید بردارید شناسایی کردید، چند گزینه برای درمان وجود دارد. این گزینه ها شامل برداشتن، حذف اصلاح، انجماد و حذف لیزر است. در مرکز لیزر Midwest ما درمان لیزر Co2 را برای خال‌های بلند شده و لیزر Vbeam pulsed Dye برای ضایعات عروقی ارائه می‌دهیم.

حذف خال CO2

روش بازسازی سطح لیزر CO2 Silktouch توسط مرکز لیزر Midwest به کانادا معرفی شد. لیزر CO2 یک روش بسیار موثر برای از بین بردن خال های بدخیم یا آزاردهنده خوش خیم و بی نظمی های بافتی پوست مانند برجستگی ها، برچسب های پوستی و زگیل است. این شکل برداشت به طور گسترده ای برتر از تکنیک های جراحی سنتی در نظر گرفته می شود زیرا لیزر فقط ناحیه آسیب دیده را هدف قرار می دهد. علاوه بر این، حذف لیزر CO2 شامل بخیه نمی شود، که می تواند جای زخم را به جای بگذارد. در عوض، لیزر در حالی که بافت را هدف قرار می دهد، پوست را مهر و موم می کند و سطح صاف تری نسبت به روش های معمول جراحی سنتی باقی می گذارد.
این روش ایمن، سریع و ساده است و ناحیه تحت درمان به سرعت بهبود می یابد، با نتایج زیبایی عالی.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *