آیا لیزر موهای نازک را ضخیم میکند

آیا لیزر موهای نازک را ضخیم میکند

در این مطلب ما قصد داریم تا به این مورد بپردازیم که آیا لیزر موهای نازک را ضخیم میکند ؟
به طور قطعی می توان این مورد را تایید کرد که اکثرا بر این باور هستند که زدن موهای زائد باعث ضخیم شدن می شود اما آیا اصن صحت دارد ؟

اینکه موهای زائد بدن خود را چه توسط تیغ ، ژیلت ، ماشین ، پودر مو بر و یا دستگاه لیزر موهای زائد پزشکی کوتاه کنید و از بین ببرید هیچگونه تاثیر خاصی در رویه رشد و ضخامت مو ها نخواهد داشت و این تنها باوری غلط و اشتباه است که بین عامه مردم رواج یافته است.

زمانی که شما از لیزر جهت دفع موهای زائد استفاده می کنید پس از مدتی که موها مجدد رشد می کنند بسیار نرم تر و نازکتر نسب به موهای قبل هستند و طی دوره های درمانی که دکتر شما برایتان تجویز می کند می تواند آن را کاملا مدیریت و کنترل کنید.

 یک وضعیت پزشکی به نام “هایپرتریکوز پارادوکسیکال” وجود دارد که این یک اتفاق بسیار نادر است که پس از درمان با لیزر موهای زائد ممکن است افراد آن را تجربه کنند که باعث می شود موهای زائد ضخیم تر شوند.
اما جای نگرانی نیست این مورد به قدری کم است که هنوز اطلاعات کافی در مورد آن وجود ندارد و داشنمدان و محققان در تلاش اند تا بتوانند درمانی برای این راه پیدا کنند.

چنانچه ابن مورد برای شما رخ داد به هیچ عنوان نگران نباشید.
مشکل بسیار بزرگ نخواهد بود و به راحتی قابل برطرف سازی است.

بهره بری از شخصی متخصص در زمینه لیزر مو بسیار امری مهم است که باید توجه داشته باشید.
همچنین از دستگاه ليزر تيتانيوم 2021 می توانید در این زمینه استفاده کنید تا خطر کمتری شما را تهدید کند.

نتایج حاصل از درمان با لیزر موهای زائد

نتایج به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله :

  • نوع لیزر مورد استفاده
  • ضخامت مو
  • منطقه درمان
  • رنگ پوست
  • نوع پوست

قطعا هر کدام از این ها می تواند بحث کاملی را داشته باشد و اطلاعات کاملی را درباره آن دانست.
بطور مثال مثلا نوع لیزر مورد استفاده ، قطعا دستگاه های بسیار زیادی با نام لیزر موهای زائد وجود دارند که تفاوت های عمده ای دارند و هرکدام برای امر خاصی استفاده می شوند و نباید دستگاهی را اشتباه استفاده کرد که این کار می تواند تاثیرات و ضرر های بدی داشته باشد.

قطعا برخی تصمیم می گیرند که به سراغ خرید دستگاه لیزر موهای زائد بروند و شاید به اصطلاح دستگاهی خانگی و مخصوص را داشته باشند تا خدایی نکرده دچار بیماری های مقاربتی و پوستی نشنوند که این کار به غیر از بحث امنیتی ، نظری کاملا شخصی است که هر کس می تواند داشته باشد.

اینکه موهای شما ضخیم باشد یا نازک بدون شک می تواند در تاثیر لیزر ، زمان ، هزینه و … متفاوت باشد و موهای ضخیم تر با قدرت بیشتری باید حذف شوند تا موهای نازک و موهای نازک به هیچ عنوان ضخیم نمی شوند .

امیدواریم توانسته باشیم سوال ” آیا لیزر موهای نازک را ضخیم میکند ” پاسخ داده باشیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *