چرا بعد لیزر موها بیشتر میشود

چرا بعد لیزر موها بیشتر میشود

شاید یکی از پر تکرارترین سوالی در ذهن عموم مردم باشد این است که چرا بعد لیزر موها بیشتر میشود ؟

شاید خیلی ها فکر کنند که حتی اگر لیزر کنید موها دوباره رشد می کنند و لیزر کردن هیچگونه تاثیر دائمی نخواهد داشت اما این طرز فکر قطعا و حتما اشتباه است که بر اساس ندانسته های مردم است و باعث بروز باور های غلطی شده است که بسیار اشتباه اند.

لیزر کردن باعث از بین موهای زائد بدن برای همیشه می شود و قطعا بازگشتی برای موهای زائد وجود نخواهد داشت.
موهای زائد در تعداد جلسات معینی توسط پزشک معالج یا شخص انجام دهنده این کار ، از بین خواهد رفت و در واقع در لیزر کردن مو ، فولیکول مو مورد هدف قرار میگیرید و باعث می شود موها از ریشه سوزانده شوند و دیگر رشدی نداشته باشند.

فولیکول مو ، با قرار گرفتن لیزر بر روی آن از بین می رود و می توان هر قسمت بدن را مجزا لیزر کرد و موهای مخصوص آن بخش را از بین برد.
قطعا باید شخصی که میخواهد لیزر را انجام بدهد توانایی کافی در این زمینه داشته باشد و همچنین قواعد بهره گیری از لیزر را نیز به خوبی بداند.

این را بدانید که موها بعد لیزر نه تنها بیشتر نمی شود بلکه کاملا از بین خواهند رفت اما اگر برخی دچار این تناقص شدند چه معنایی دارد؟

به این معناست که شما تعداد جلسات لازم را به خوبی سپری نکردید و باید جلسات لیزر خود را به پایان برسانید.
مورد دیگر را می توان دستگاه لیزر دانست که باید در خرید دستگاه لیزر موهای زائد دقت فراوانی شود تا از دستگاه مناسبی بهره برد.
شما می توانید از دستگاه های لیزری همچون تیتانیوم ، کندلا و …. بهره ببرید که بازدهی بسیار عالی دارند.

استفاده از دستگاه ليزر تيتانيوم

دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 جز دستگاه هایی به شمار می رود که قابلیت استفاده از فناوری و علم 3D را دارد و اگر از این دستگاه در جلسات معین استفاده کنید قطعا تاثیر بالای آن را خواهید دید.همچنین زمان درد در این دستگاه بسیار پایین است و تقریبا نزدیک به صفر است. با داشتن امکان اسپات سایز خود و همگام سازی سه طول موج در یک هندپیس این کار را به راحتی هر چه تمام تر انجام می دهد.

در طول لیزر موهای زائد چه انتظاری داریم؟

درست قبل از عمل، موهای شما که تحت درمان قرار می گیرند تا چند میلی متر بالاتر از سطح پوست کوتاه می شوند. معمولاً 20 تا 30 دقیقه قبل از لیزر از داروهای بی حس کننده موضعی برای کمک به گزش پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ، ضخامت و محل موهای تحت درمان و همچنین پوست شما تنظیم می شود. رنگ

بسته به لیزر یا منبع نور مورد استفاده، شما و تکنسین باید از محافظ چشم مناسب استفاده کنید. همچنین لازم است از لایه های بیرونی پوست خود با ژل سرد یا دستگاه خنک کننده مخصوص محافظت کنید. این به نفوذ نور لیزر به پوست کمک می کند.

در مرحله بعد، تکنسین یک پالس نور به ناحیه درمان می‌دهد و برای چند دقیقه آن ناحیه را تماشا می‌کند تا مطمئن شود بهترین تنظیمات استفاده شده است و واکنش‌های بد را بررسی کند.

هنگامی که این روش کامل شد، ممکن است به شما بسته های یخ، کرم ها یا لوسیون های ضد التهاب یا آب سرد داده شود تا هر گونه ناراحتی را کاهش دهید. می توانید درمان بعدی خود را چهار تا شش هفته بعد برنامه ریزی کنید. تا زمانی که رشد مو متوقف شود، تحت درمان قرار خواهید گرفت.

بازیابی و خطرات برای یک یا دو روز بعد، ناحیه تحت درمان پوست شما به نظر می رسد و احساس می کند که آفتاب سوخته است. کمپرس های خنک و مرطوب کننده ها ممکن است کمک کنند. اگر صورت شما درمان شد، می توانید روز بعد آرایش کنید.

در طول یک ماه آینده، موهای تحت درمان شما می ریزند. برای کمک به جلوگیری از تغییرات موقتی در رنگ پوست درمان شده، در ماه بعد از ضد آفتاب استفاده کنید.

تاول‌ها نادر هستند، اما در افرادی که رنگ‌های تیره‌تری دارند، احتمال بیشتری دارد. سایر عوارض جانبی بالقوه تورم، قرمزی و جای زخم است. جای زخم دائمی یا تغییر رنگ پوست نادر است.

استفاده از دستگاه سوپرانو پلاتینیوم آیس

این دستگاه با تکنولوژی آیسی که دارد می تواند هنگام لیزر ، سرمایی وارد کند که باعث خنک نگهداشته شدن بدن می شود و بدن خطر کمتری جهت سوختگی را متحمل می شود و هیچگونه ریسک ابتلا به خطر در استفاده از این دستگاه وجود ندارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *