لیزر موهای زائد بدن برای قم

لیزر موهای زائد بدن برای قم

در این مطلب می خواهیم مطالبی را در مورد لیزر موهای زائد بدن برای قم به شما گزارش دهیم.

لیزر موهای زائد یک روش کاربردی برای از بین‌بردن موهای زائد است. لیزر باعث کاهش موهای زائد و نازک‌تر شدن آن‌های می‌شود.

این روش با استفاده از نور لیزر و گرمایی که تابش آن ایجاد می‌کند، به عمق مشخصی از پوست نفوذ کرده و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار داده و به آن آسیب می‌رساند.

فولیکول مو اصلی‌ترین دلیل رویش مو است. آسیب رساندن به آن باعث توقف رویش مو و از بین‌رفتن موهای زائد می‌شود.  لیزر موهای زائد سلول‌های تولید کننده مو در ریشه را هدف قرار می‌دهد و باعث از بین بردن طولانی مدت یا دائمی آن‌ها می‌شود.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که امروزه لیزر توانسته جایگاه بسیار ویژه ای در زندگی شخصی افراد برای خود دست و پا کند از همین رو بسیاری از افراد برای خلاصی از شر موهای زائد به سراغ لیزر می روند.
نکته ای که در این زمینه برای بسیاری از افراد به وجود می آید این است که آیا لیزر مو بدون درد امکانپذیر است؟
در این رابطه باید در جریان باشید که به طور کلی لیزر موهای زائد دردی را برای بیمار به همراه ندارد مگر اینکه اشعه منتشر شده از جانب لیزر خیلی شدید باشد که باعث بروز مشکلاتی از قبیل سوختگی و تغییر رنگدانه در افراد شود.
برای جلوگیری از بروز این مشکل بهترین راه این است که پزشکی متخصص و با تجربه را انتخاب نمائید.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید.

هزینه لیزر موهای زائد

وقتی افراد تصمیم میگیرند که به لیزر موهای زائد خود بپردازند اولین مسئله ای که پس از پیدا کردن لیزر مو بدون درد برای آنها اهمیت پیدا می کند این است که هزینه انجام آن چقدر است؟
در این رابطه باید بدانید که اینکه شما از چه دستگاهی برای لیزر موهای زائد خود استفاده می کنید، اینکه کدام ناحیه از بدنتان را لیزر می کنید و همچنین این مسئله که کلینیک مورد نظر در کدام ناحیه از شهر قرار دارد،
تاثیر بسیار زیادی در هزینه ها دارد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده شما باید مواردی همچون هزینه های پرسنل، تجهیزات و… را نیز باید در نظر داشته باشید.

MARCO DERMA CARE

از دیگر مراکزی که میتونیم به آن اشاره کنیم که در تورنتو در منطقه ریچموند هیل واقع شده است Marco Derma care می باشد.

این مرکز شامل خدمات مختلف فیلر، بوتاکس و پاکسازی می باشد که با تعیین وقت قبلی ومشاوره با متخصصان آن می توانین بهترین گزینه را که مناسبتان هست انتخاب کنید.

شما در کلینیک پزشکی Marco’s Derma Care ، ترس خود را در خانه ترک می کنید ،
زیرا تیم متخصصان ماهر و آموزش دیده ما قول می دهند که درمان های زیبایی برتر را به شما ارائه دهند. آنها نه تنها قول می دهند ظاهر شما را از هر جنبه ای که بخواهید ت آخرین مرکز لیزر که میتوانیم به عنوان دیگر مراکز لیزر به آن اشاره کنیم

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *