موهای کرکی را لیزر کنیم یا نه؟

موهای کرکی را لیزر کنیم یا نه؟

در اینجا میخواهیم در مورد اینکه موهای کرکی را لیزر کنیم یا نه؟ اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم.معمولا از بین بردن موهای کرکی صورت و بدن دشوار است.
فاکتورهای مختلفی مثل وراثت، ژنتیک و احتلالات هورمونی علت رشد موهای کرکی هستند. روش های مختلفی که برای از بین بردن موهای زائد صورت خانم ها به کار برده می شود،
در اکثر موارد روی موهای کرکی موثر نیستند. موهای کرکی صورت را اغلب نمی توان از بین برد.

موهای کرکی روی صورت یا مناطق دیگر بدن مانند شکم، سینه یا کمر به راحتی با لیزر موهای زائد از بین نمی روند. اگر تصمیم دارید موهای زائد خود را لیزر کنید، باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

آیا می توان با لیزر موهای کرکی صورت و بدن را از بین برد؟

افزایش تجربه و مهارت پزشکان متخصص و پیشرفت علم و تکنولوژی در این زمینه تکنیک های متنوعی برای از بین بردن موهای کرکی به ارمغان آورده است. درمان های اصلی متداول برای از بین بردن موهای کرکی و نازک روش های زیر هستند:

  • لیزر
  • کرم آمپولوریتین

لیزر موهای زائد با تکنولوژی الکساندریت در دستگاه دکا موثرترین تکنیک برای از بین بردن موهای کرکی صورت و بدن می باشد. این روش باید توسط متخصص و با ملاحظات ویژه انجام شود.
اگر قصد دارید از شر موهای کرکی صورت و بدن خود خلاص شوید، خواندن این مطلب می تواند برایتان مفید باشد.

از بین بردن موهای کرکی با لیزر

بر اساس نتایج و تجارب، تکنیک لیزر موهای زائد، برای موهای زائد تیره و ضخیم نسبت به موهای روشن و نازک و کرکی موثرتر است. با توجه به رنگ پوست مراجعه کننده،
از لیزرهای کندلا الکساندرایت و ان دی یگ، برای از بین بردن موهای زائد تیره و ضخیم صورت و بدن استفاده می شود. انرژی لیزر در صورتی می تواند به خوبی جذب ملانین پوست شود
و فولیکول های مو را بسوزاند که تار مو ضخیم و تیره باشد. در این صورت فولیکول مو کاملا تخریب می شود
و دیگر مویی در آن رشد نمی کند.

درست است که استفاده از لیزر مو برای از بین بردن موهای کرکی جواب قطعی نمی دهد، اما با این حال برای این منظور به کار برده می شود. در این صورت مراجعه کننده برای از بین بردن موهای زائد کرکی با لیزر الکس به تعداد جلسه های لیزر بیشتری احتیاج دارد.
علاوه بر این برای جلوگیری از ایجاد عوارض جانبی و همین طور اثربخشی بیشتر، لیزر باید توسط فرد متخصص و مسلط به تنظیمات فرکانس و شدت آن انجام گیرد.

آیا همه ی دستگاه های لیزر مو می توانند موهای کرکی را از بین ببرند؟

برخی از دستگاه های لیزر مو نمی توانند موهای کرکی را از بین ببرند. هر نوع دستگاه لیزر تکنولوژی ویژه ی خود را دارد. بعضی از این دستگاه ها تنها بر موهای تیره و ضخیم اثر می گذارند.
موهای نازک یا روشن نمی توانند انرژی لیزر را جذب کنند و بنابراین با تابش لیزر از بین نمی روند. انرژی دستگاه های لیزر موی معمولی به اندازه ای است که فقط می تواند موهای ضخیم تر و تیره تر را هدف قرار دهد.
دستگاه لیزر دکا با طول موج الکساندرایت ۲۰۱۹ که جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری در حوزه ی لیزر موهای زائد است،
می تواند موهای نازک و کرکی را از بین ببرد.

برای خرید دستکاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *