بهترین دستگاه لیزر برای پوست های سفید کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر برای پوست های سفید کدام است؟

در اینجا میخواهیم در مورد اینکه بهترین دستگاه لیزر برای پوست های سفید کدام است؟ اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم این سوال ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده است که کدام دستگاه لیزر بهتر است؟ شما به عنوان متقاضی لیزر موهای زائد باید حتما در مورد دستگاه و کمپانی سازنده دستگاه تحقیق کنید، زیرا دستگاه های تولید کننده طول موج الکساندرایت بسیارند، این دستگاه ها از ۵-۶ هزار تا ۱۵۰ هزار دلار امریکا قیمت دارند و قطعا کارایی آنها با هم یکسان نیست.

دستگاه مبتنی بر تکنولوژی ان دی یاگ (Nd:YAG)

فناوری ان دی یاگ برای کسانی‌ که پوست تیره‌ای دارند،
موثرترین است. لیزر دیود و الکساندریت برای این افراد هم تاثیر کم‌تر و هم خطرات بیشتری دارند.

بهترین دستگاه لیزر که از تکنولوژی ان دی یاگ بهره می‌برد، لیزر دکا است. شرکت دکا بیش از ۳۰ سال است در حوزه تجهیزات و فناوری‌های پزشکی فعال بوده و یکی از منحصر به فردترین دستگاه‌های لیزر با تکنولوژی آمریکایی را تولید می‌کند.
لیزر دکا به دو فناوری لیزر مجهز است: الکساندریت و ان دی یاگ.
استفاده از دو فناوری به صورت همزمان یعنی این دستگاه انعطاف‌پذیری بالایی دارد
و برای بسیاری از متقاضیان، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است.

یکی از مسائلی که در خصوص لیزر موهای زائد بسیار مهم است نوع دستگاه است،
البته که صرفا نام یک دستگاه معتبر نمی تواند ضامن جوابدهی و همچنین عدم آسیب باشد،
حضور پزشک و صدها مولفه دیگر کیفی در این خصوص موثر است.

نکته ای که در مورد دستگاه های لیزر بسیار سوال می شود، نحوه تشخیص دستگاه اصل و تقلبی است، حقیقتا این مساله به سادگی قابل تشخیص نیست
و حتی افراد حرفه ای و پزشکان هم گاهی نمی توانند این مساله را تشخیص دهند،
زیرا علاوه بر دستگاه های تقلبی، دستگاه های اصل که در کشورهای دیگر میزان بسیاری کار کرده اند توسط افرادی خریداری، و با یک سرویس جزئی مجددا وارد کار می شوند.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

ویژگی های بهترین دستگاه لیزر مو های زائد برای پوست سفید عبارتند از:

بدون درد بودن دستگاه لیزر الکساندرایت: بسیاری از افراد گاهی به دلیل درد بسیار زیادی که باید در حین لیزر مو های زائد خود تحمل کنند از لیزر مو های زائد هراس دارند و همین امر نیز سبب انصراف افراد زیادی از لیزر مو های زائد شده است اما مژده ای که برای این افراد داریم این است که:

دیگر نگران درد ناشی از لیزر مو های زائد خود نباشید چرا که دستگاه لیزر الکساندرایت تنها دستگاه لیزر بدون درد است. و همچنین دستگاه لیزر پلاژن تراپی برای رفع چین چروک صورت موثر است

عدم انتقال بیماری های پوستی: یکی از ویژگی های دیگری که سبب شده است دستگاه لیزر الکساندرایت به عنوان بهترین دستگاه لیزر مو های زائد برای پوست سفید شناخته شود این است که درصد انتقال بیماری های پوستی توسط این دستگاه به صفر رسیده است؛
دلیل این امر نیز استفاده از سلفون های یک بار مصرف در این دستگاه است که پس از هر بار استفاده دور انداخته می شود همچنین در حین لیزر کردن مو های زائد توسط این دستگاه، سطح تماس صفر است یعنی به هیچ عنوان سطح دستگاه لیزر با پوست افراد تماس پیدا نمی کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *