علت موهای زائد روی انگشتان پا چیست؟

علت موهای زائد روی انگشتان پا چیست؟

در اینجا میخواهیم در مورد اینکه علت موهای زائد روی انگشتان پا چیست؟ اطلاعاتی را به شما گزارش دهیملیزر موهای زائد از پالس های لیزر استفاده می کند که با هدف قرار دادن ملانین، فولیکول های مو را به طور انتخابی از بین می برد. اشعه لیزر به اندازه کافی به فولیکول آسیب می زند تا روند رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
از آنجا که لیزرها ملانین را هدف قرار می دهند،
کسانی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند
به بهترین وجه بر روی درمان لیزر، حتی روی انگشتان پا نیز پاسخ می دهند.

از آنجا که فولیکول های مو مراحل مختلف رشد را طی می کنند، جلسات لیزر موهای زائد پا هر 8 تا 10 هفته برای اطمینان از برداشتن در هر مرحله از رشد، برنامه ریزی می شوند.
تعداد توصیه شده برای درمان لیزر 8 تا 12 جلسه برای از بین بردن کامل موهای زائد پا است.چ

از بین بردن موهای زائد بهترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد پا است زیرا دیگر مجبور به تحمل درد اپیلاسیون نخواهید بود و از داشتن پاهای صاف خود لذت خواهید برد.

تقریباً اکثر افراد کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد پا هستند. لیزر موهای زاید بر روی تمام رنگ های پوستی و انواع مو ها قابل ثاتیرگذار است. از بین بردن موهای زاید پا روی موهای تیره موثرتر است
و برای کسانی که موهای قرمز، بلوند یا خاکستری دارند کمتر موثر است، بنابراین توصیه می شود
قبل از انجام لیزر موهای زائد پا برای مشاوره مراجعه کنید تا پزشک متخصص ایده دقیقی از نتایج مورد نظر برای شما ارائه دهد.

راه درست استفاده از لیزر موهای زائد پا چیست؟

امروزه بسیاری از پزشکان متخصص از پیشرفته ترین فناوری لیزر موهای زائد برای جلوگیری از رشد موهای زائد پا استفاده می کنند. راه حل های دائمی از بین بردن موهای زائد با از بین بردن فولیکول مو، از رشد مجدد موها جلوگیری می کنند
و تضمین داشتن پاهای صاف و زیبا را به شما می دهند.

مدت زمان لیزر موهای زاید بستگی به منطقه تحت درمان دارد. لیزر موهای پشت یا پاها ممکن است
یک ساعت یا دو ساعت طول بکشد، در حالی که لب فوقانی فقط چند دقیقه طول می کشد.

بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد پا نتایج آن را خواهید دید، اما برای از بین بردن دائمی موها چندین درمان طول می کشد. در چهار تا شش جلسه که فاصله آنها حدوداً چهار هفته فاصله دارد، 70 تا 80 درصد کاهش رشد مو را مشاهده خواهید کرد. برای نگه داشتن بهترین نتیجه، درمان های نگهداری را حداقل یک سال در میان انجام دهید.

در طول روند لیزر موهای زائد پا به مدت دو هفته قبل از اولین قرار ملاقات، باید پاهای خود را از آفتاب دور نگه دارید. اگر در معرض آفتاب قرار داشته باشید، پزشک متخصص برای محافظت از پوست شما باید از لیزر ملایم تر بر روی پاهای شما استفاده کند یا احتمالاً قادر به لیزر کردن نخواهد بود.

به محض ورود شما، پزشک متخصص روی پای شما علامت می زند تا لیزر موهای زاید را به طور یکسان به کار ببرد تا هر فولیکول مو را هدف قرار دهد. بعد از آماده شدن پوست، زمان آن فرا می رسد
که لیزر را در هر ناحیه علامت گذاری شده به کار ببرند.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد میتوانید از ونوس اسکین دستگاه مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *